Arkadaşlar bot durmadan oyundan atıo form a baktım ekran kartını güncelle dio ben yapmaya calıstım ama olmadı bana tam olarak kademe kademe nasıl güncelleyeceğimi anlatan birileri vardır her haLde anlatımı beklıcem tşk ederizz saygıLar...!!!

Hocam en iyi çözüm pc ye format attır.Elindeki parçalarında en son sürümünü update ettir.Sonra yeniden kur oyunu.

www.silkroadonline.net e giriyorsun...Free 2 Play Cilent Download a Tıklıyorsun...Aşşağıda Drivers Bölümü var ordan Kendi ekran kartına uygun olan programı indiriyorsun...Ve ekran kartının driver ını tekrar kuruyorsun...

Çok tşk ederim yardımlarınız için ekran kartlarını baştan yükledım atma sorunu bitti sağ olun sizin gibi ark ler oldugu sırtımız yere deymezz kahvekeyfi

ben yaptım format attım ekran kartını güncelledim yene dc vermeye başla dı dakka tuttum 10 -15 dk sürüyo kasması bannn ---- DC ----

aynı sorunu bende yasıorum oyundayken sepeb sız bı seklde dc yıyorum

ne alakası ver grafıklle fln mrk ettım acılarsanız Question extrabeer

ekran kartı güncellemek için silkroad'in sitesine girdikten sonra oyunun idirme yerine gel orda oyun indirme client vs vs var en attan sec ekran kartı modelini ve kendine uygun olanı indir yukle yuklediğin dosyada bir exe dosyası war onu calıstır otomatık olarak yuklenır bu kadar .... extraokk extraokk extraokk extraokk

TiN3RCi demiş ki:
aynı sorunu bende yasıorum oyundayken sepeb sız bı seklde dc yıyorum

ne alakası ver grafıklle fln mrk ettım acılarsanız Question extrabeer
evet doğru sağdece grafikten olmuyor ama bizim türkiyedeki internet ağlarımız hızı düşük olduğu için oluyor genelde ağ oynu kaldıramıyor ve rahatlaması için dc verior ama kore japonya amerika vs. vs. gibi ülkelerde en az int hızı 30gb olduğu için oyuna girmede herhangi bir problem yaşamıyorlar oyüzden yabancı insanlar pek dc yemior .... extraokk extraokk extraokk

Yukarı Alt