hacker olan arkadaş böle siteleri dolaşıyor hacker ın ismi ChesTeR tam adını bilmiyorum ama buna yakın

Size editlenmiş mediapk2 veya data pk2 dosyasını atayım diyor msn adresinizi alıyor ve size mediyapk2 veya data pk2 dosyasını atarken içinde trojan virüsüyle birlikte atıyor Lütfen Dikkat Charınız Gitmesin burdan arkadaşlarıda vardır bu siteden dikkat edin herkezin charında gözü var Size Tavsiye
Sakın msn adresinizi Vermeyin yada arkadaşsanız arkadaşlığınızı kesin

Bunu bütün arkadaşlarınıza Söleyin Herkez Bilsin

Bnce ÖLe Saçmalık olamaz aq Msn den nasıL media.pk2 yi aTsın bnce bu yaLan Bu kadar Basit

Kardeş Bak Bnm aDım ChesSTeR bak bi tane daha war onun aDı CheSsTeR lütfen pm Leri doğru yaz adımızı çıkarma ayp oLuo o Unqiueleri kesen ben ben anLamam trojenden Filan BiraZ Daha DikkatLi oLursan sevirim!!!!

beyLer ChesSTeR deil o CheSsTeR Lütfen doğru yazaLım ChesSTeR e iLe sorununuz oLursa bana pm atabiLirsiniz HeKToR149 :D

flymor demiş ki:
hacker olan arkadaş böle siteleri dolaşıyor hacker ın ismi ChesTeR tam adını bilmiyorum ama buna yakın

Size editlenmiş mediapk2 veya data pk2 dosyasını atayım diyor msn adresinizi alıyor ve size mediyapk2 veya data pk2 dosyasını atarken içinde trojan virüsüyle birlikte atıyor Lütfen Dikkat Charınız Gitmesin burdan arkadaşlarıda vardır bu siteden dikkat edin herkezin charında gözü var Size Tavsiye
Sakın msn adresinizi Vermeyin yada arkadaşsanız arkadaşlığınızı kesin

Bunu bütün arkadaşlarınıza Söleyin Herkez Bilsin
Sacma, Media.pk, particles gibi dosyaların içine ;
-Virüs,
-Trojen,
-Truva atı konulmaz,konulamaz.Bu tur gosyalardan korkmayin ama arkadasin dedigi gibi dikkatli olun yinede.

msnden media pk numarasını yiyen nedir küfüre girer :P

media.pk2 50 mb bi şey rarlanmış haliyle. Sana 100 kb dosya gönderiyorsa sen de inanıyorsan zaten sende sorun var demektir

Yukarı Alt