str 77 lwl charım var arkadas saol sun 75 ytl verdı charı ama charı yanı daha dogrusu str glavıe sevmıyorum ne yapayım beyler bowman blader sevıyom sımdı skıllerı sıfırlıyam dıycem olmucak sızce yenı char acayımmı beyler 1 lwl?????? Exclamation

heuksali sil bladeyi ac ama 25 m a falan geliyo ortalama bende 74 de bladeye dondum glavieden bayyaa bi sp + 25 m a 1 haftada blade olrsn :lol: glavieyide satip sun blade aldimmi kmse duramas onnde :lol:

arkadaşım bende sen gibiydim ama benim amacım lvl 70 de bladeye donmekti farmı bitiremeden 80 açlıldı 80 oldum glaiveden bladeye dondum kasadan 1 gold bile harcamadım sp kasarken çıkan itemleri satmam yetti
oneml olan keyif almk istediğin carla oynamak ben 80 lvl geri al blade yada bow istediğini aç derim ama tavsiyem bow aç yeni gelen skillerle çok sağlam oldu bow

_cem_07_ demiş ki:
str 77 lwl charım var arkadas saol sun 75 ytl verdı charı ama charı yanı daha dogrusu str glavıe sevmıyorum ne yapayım beyler bowman blader sevıyom sımdı skıllerı sıfırlıyam dıycem olmucak sızce yenı char acayımmı beyler 1 lwl?????? Exclamation
arkadaşınsa çok yakınınsa geri ver Rolling Eyes

Yukarı Alt