Ben Görev Yapıcı Olmasını Ve Çok Canavar Dalınca Kendi Kendine kaçması fln olmasını isterdim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Normal Bir İnsan Kasıyormuş Gibi Kasmasını İsterdim.

Level Atlayınca Bicheonu Level Up Yapmasını İsterdim .3 Str Vermesini İsterdim.

Level Atladıkça Kasma Yerini Değişitirmesini İsterdim.

Dc Falan Olmamasını İSterdim...

Dandik Dunduk İTemleri Satmasını İsterdim...

Turkkahin demiş ki:

:mrgreen:
Bide bilgisayarı açsın oyuna girsin sende dışarı git gez toz eve geldiğinde yemeklerini hazırlasın bence sen bi tbot deil bi avrat al :mrgreen:

dj_shark demiş ki:
Turkkahin demiş ki:

:mrgreen:
Bide bilgisayarı açsın oyuna girsin sende dışarı git gez toz eve geldiğinde yemeklerini hazırlasın bence sen bi tbot deil bi avrat al :mrgreen:
benden uzun yaşıcan :mrgreen:

Bu ay da kotayı aşarsam 40 ım cıkınca beklerim :mrgreen: Bodrum kale manzaralı denize 1 km mezarlıgın A kapısında hemen solda yerim hazır ıslatalım extrabeer

SIIZN YERINIZE QUGIEDE KESSINMI TURK MILLETI HALIIIIIII ÇOK USENGEÇ OLMUSUUNUZATEN KASIYO GARIP BARI OBURLERINI SIZ YAPIN ESKINDEN BOTMU VARDIIIII SIMDI GENÇLERR detective :?!!! _:d:d:D:D:D:D

oldu olacak sizin yerinize pc acsın girsin arkadaslarınla muhabbet etsin boss kessin a.q ne cok istekleriniz var la :lolmuch:

merhaba ben yeni katıldım aranıza

ben isterdimki
normal oyuncu gibi kassın str isen str versin int isen int versin kendi mastery ni uplasın skill gelmişse onu açsın biri bişi derse cevaplayabilsin pot ve diğer alınacakları kendi hızlı hızlı alıp gelsin
biri beni yatırmak için bana vurup mor olduysa onu takmayıp kasmasına devam etsin dc olmasın işe yaramaz itemleri yere atabilsin isterdim
yeni bir elbise gelirse onu giysin yeni bir silah gelirse onu alsın taksın üstümüzde o elbise yada silah varsa hemen giyebilsin elbise silah almak için şehre gidip gelebilsin

Walla hocam benim botum şöyle olsun Az kassın yavaş olsun ama DC yemesin takılıp kalmasın YETER !!

Fazlasını istemiyorum.Ben extraloob.com'da gezerken şu an olduğu gibi işini yapsın,kassın yetio bu bana

0 dan başlayıp 16 lvl de farm ondan sonra skilleri kendi verecek kendi kasma yerini değiştircek kendine lazım olan itemleri giycek lvl atladğında kendi str ye verecek sonra ks yapan sövcek sonra
yerden para toplayacak item çalcak fln sonra görevleri kendi otomatik yapcak 52 den sonra parası yeterse +3 alcak bla bla bla..

KISACASI (FULL BOTUN YAPTIĞINI YAPCAK)

Yukarı Alt