Beyler Siz diyorsunuz bu bot iSRO bot yani bu servere bağlanıyomuş bu progamın kodlarındaki server adresini değiştirip kendi serveremize aktarsak ben programcı değilim ama bi fikir TBOT crack de de öle bişey yapmışlardı işin en zor kısmı galiba kodları açmak onu da bi tahmn yürüteyim Hex workshop , Reshack , Restraotr , xpe editor fln onun gibi leylerle bulunabilirmi?

önerileriniz bekliyom!!

Aslında Güzel fikir bunu bende düşündüm ama yapabilecek varmı bilmiyorum bu forumda Rolling Eyes

A

Anonymous

Guest
Kodları kırdıktan sonra crack olarakmı yapacaksın yoksa yeni bi botmu çıkarmayı düşünüyorsun ?

Lang Kodları değişebilirse Türkçe Yapılabilir.

bence , bütün dll ler alınır lang türkçe yapılır server oluşturulup iSRO serverleri bağlantısı kaydırılırsa ve skill kodları isrodan alınırsa bi bot yapılabilir...

denedik olmadı maalesef :lolmuch:

ama tekrar denerizz

unutmayın burada bir coder team var :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
olmamasının nedeni yanlış zamanda ve softmoda yapmış olmanızdı ....

pfffffff

Aileden
root426 demiş ki:
Beyler Siz diyorsunuz bu bot iSRO bot yani bu servere bağlanıyomuş bu progamın kodlarındaki server adresini değiştirip kendi serveremize aktarsak ben programcı değilim ama bi fikir TBOT crack de de öle bişey yapmışlardı işin en zor kısmı galiba kodları açmak onu da bi tahmn yürüteyim Hex workshop , Reshack , Restraotr , xpe editor fln onun gibi leylerle bulunabilirmi?

önerileriniz bekliyom!!
isrobotun silk.dll si artık kilitli
o yüzden crack yapılamıyor
çok eski versiyonların açık ama onlardada eksiklikler var öen xlarge potlar yeni skiller vs

Yukarı Alt