Kayıt
30 Eylül 2008
Mesajlar
4.800
Beğeniler
0
Şehir
Bahçelievler/İST


Beyaz Show’a bu hafta; Çok Film Hareketler Bunlar filminin oyuncuları ve filmin yönetmeni konuk oluyor!


“Beyaz Show”a bu hafta; geçtiğimiz hafta vizyona giren ve gişede büyük başarı yakalayan “Çok Film Hareketler Bunlar” filminin oyuncuları; Ayça Erturan, Aydan Taş, Ayşegül Akdemir, Burcu Gönder, Bülent E. Parlak, Büşra Pekin, Emre Canpolat, Ersin Korkut, Eser Yenenler, Gizem Tuğral, Gülhan Tekin, Gülsüm Alkan, Hamdi Kahraman, İbrahim Büyükak, Metin Keçeci, Metin Yıldız, Murat Eken, Nazmi Karaman, Neşe Sayles, Oğuzhan Koç, Pelin Öztekin, Şahin Irmak, Şevket S.Tezel ve Zeynep Koçak ile filmin yönetmeni Ozan Açıktan konuk olacak.
Çok Film Hareketler Bunlar filminin oyuncuları ve yönetmeni, hem filmle ilgili merak edilenleri anlatacaklar, hem de esprili ve neşeli sohbetleriyle geceyi renklendirecekler.
Programda ayrıca, “Geçen Hafta”, “Bir Maniniz Yoksa”, “Sosyal Sorumluluk”, “Üniversitelilerle Yarışma”, “Şomağızlılar”, “Beşi Bir Yerde”, “Keyped ile Oylama” ve “Bunları Biliyor muydunuz” bölümleri de ekrana gelecek. Bu şov kaçmaz! 

EliteTurk

Aileden
Kayıt
26 Ekim 2008
Mesajlar
9.661
Beğeniler
0
Şehir
Antalya Beach
JawBreaker demiş ki:
Konuk bulamayınca BKM ekibini alıyor. :P
Yinede komik bir bölüm olacak gibi duruyor. :lol:
Konukların sırada beklediklerini zannediyorum bro reyting rekorları kıran bir program BKM ekibi de bana kalırsa baya bi sırada beklemiş.. makara:
 
Yukarı Alt