1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Beşiktaş TFF ve hakemlere yüklendi


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  25.068
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Beşiktaş TFF ve hakemlere yüklendi
  Siyah-beyazlı kulübün asbaşkanı Levent Erdoğan, bu sezon yaşanan hakem hatalarının ardından PFDK'nın verdiği ceza ile şampiyonluk yolunda son yarayı aldıklarını söyledi.
  Turkcell Süper Lig'in 30. haftasında OFTAŞ'a 1-0 yenilerek şampiyonluk yarışından uzaklalan Beşiktaş'ta, asbaşkan Levent Erdoğan, ''Sezon başından bu yana mağlup olmadık, mağlup ettirildik'' dedi.
  Levent Erdoğan, bu sezon yaşadıkları hakem hatalarının şampiyonluk yarışında kendilerini sekteye uğrattığını ifade ederek, ''Yapılan hakem hataları, yok edilen puanlarımız, son olarak da Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun ve bunu aynen tatbik eden Tahkim Kurulu'nun vermiş bulundukları ağır kararlarla şampiyonluk yolunda son yarayı da almış bulunuyoruz'' diye konuştu.
  Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile oynadıkları ve 1-0 yenildikleri maça da değinen Erdoğan, ''Üst üste yaşadığımız hakem hatalarının son bulmasını beklerken, son maçta dahi yine hata yapılmış ve penaltımız verilmemiştir. Maalesef bunlar da şampiyonluk yolunda bizi engelleyen kararlar olmuştur'' şeklinde konuştu.
  Levent Erdoğan, bugüne kadar gerekli uyarıları ve mesajları zamanı geldiği anlarda hep verdiğini kaydederek, ''Ne yazık ki bunlar dikkate alınmadı ve tenkit edildim. Artık, Beşiktaşımızın üzerine oynanan bilinçli veya bilinçsiz davranışlara son verilmesi lazım gelmektedir. Beşiktaşlılık ruhu, Beşiktaşlılık duruşu içerisinde ahlaki ve hukuki kaidelere uyarak her türlü savaşı vereceğiz. Gerekli mücadelemizi yaparak Beşiktaş'ı kimseye ezdirmeyeceğiz. Herkesin bunu böyle bilmesi lazım'' şeklinde konuştu.
  Beşiktaş'ın başarılı günlere yönelik azminden bir şey kaybetmeksizin yoluna devam edeceğini belirten asbaşkan Erdoğan, ''Beşiktaş, sağlayacağı başarılarla kendisine çok kısa sürede tekrar kanıtlayacaktır. Camiamızın el ele olması, yapılanlar ve olanlar karşısında daha azimli olarak birbirine sarılıp yoluna devam etmesi lazım gelmektedir'' diyerek sözlerini tamamladı.