Ya 10 d petleri caravanları felan bakarken buldum

Ya adam blade ın yenı combosunu yapıo vıdeonun ortasından sonuna dogru azım acık ızledım ya 120 lvl skıllerını bulanlar lutfen paylaşsın :lolmuch:

Bu arada adam hem sword hem blade takıo bi skıllde pk2 oldugunu sanmıorum belkı sadece 1 skıll ıcın blade + sword olabılır Wink

Buyrun beyler...
http://www.youtube.com/watch?v=NqIpLaLDQnE&mode=related&search=

last_knight demiş ki:
izledım onlarıda hepsi cok guzel ama oyunda sadece china karakter olmasını ısterdım Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Neyse artık tamamen erupalılara kıl olıorum.. Anti Europa ...4ever china hele o comboyu gordukden sora 44444444444444444ever china :mrgreen:

last chaine bayildim ayrica petler ilginc we guzel fakat son pet bear cok abarti olmus chardan buyuk char gozukmuyo ondan :lol: eklemezler heralde bizim sro ya onu

Ya walla tek ıstegım avrupalıın oyundan gıtmesı artık yerıne onların chına karşıgınımı verırler bılmem :mrgreen: :mrgreen:

Ya onlar gıtsın yada buffları gıtsın Sad Sro gibi mukemmel oyunu knıght wow gıbı oyunlara benzettıler Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ilk blader pk2 edit ndn derseniz sword blade yi geçtim adam 10 d blade sword ile weasel e 153 vuruyor comboda 2 vuruşta aliyor dikkatinizi çekerim:D

°o.OкαJℓMєяO.o° demiş ki:
ilk blader pk2 edit ndn derseniz sword blade yi geçtim adam 10 d blade sword ile weasel e 153 vuruyor comboda 2 vuruşta aliyor dikkatinizi çekerim:D
Tm bunu solicektim.Ben manyanga 39 lwlda fln 900 lerda vururdum bladele.Bide delirmeyin yaa swordd ve blademiiii?????????????????Bence biraz pk2 edit.Ulan bu 120yi birak 320de bilwe gelmezkii

orda hem sword hem blade takmış o pk2 edit olabilir shieldi sword a dönüştürmüş olabilir

Ben saten dedım hem blade hem sword kullanma olasılıgı cok yuksek sadece 1 skıll ıcın oyle bı şey olabılır....

Ama adam az wuruo ondan pk2 galiba Rolling Eyes

os1

olduser
dR.NooB demiş ki:
Ya walla tek ıstegım avrupalıın oyundan gıtmesı artık yerıne onların chına karşıgınımı verırler bılmem :mrgreen: :mrgreen:

Ya onlar gıtsın yada buffları gıtsın Sad Sro gibi mukemmel oyunu knıght wow gıbı oyunlara benzettıler Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
aga katılıyorum knighta benzettilerpyunu bide petler güzelmiş :lolmuch:

Yukarı Alt