ya arkadaşlar bedava silk i yaptım adbux.org da günde 0.01 dolar werio herkeste mi öle???? Evil or Very Mad

mc55filiz demiş ki:
5 dolarlık 50 silk almak dünya kadar ugraşcaksın paranı toplamadan önce vercekler banı kalıcaksın ortada
arkadas haklı Wink

Ulucay demiş ki:
TWEETY oyuna gircenmi lem Razz
sana bir kafa üstünede bir nuke atarım Arrow :mrgreen: girecez tabikide ancak bundan sonra bu tür soruları lütfen forumda sorma konuların gidisatını bozma :mrgreen: Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mc55filiz demiş ki:
5 dolarlık 50 silk almak dünya kadar ugraşcaksın paranı toplamadan önce vercekler banı kalıcaksın ortada

güzel cevap teşekkürler, alınan silkle aldığınız globalleri de lap lupp atıp çekirdek keyfine izin vermeyin pls Wink

bu cümlemi de ancak NWO üyeleri anlar ya neyse :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
:lol: NWO deildim ama olsun bizde bir Pacific gelmiş geçmişimiz var anlarız Cool

Morwena

Buralıyım
ztn hacım senin bu merci demene bide cool demene bayılıyomm ehuheueheh Cool

kardeş http://bux.to/?r=Hakan bu siteyi kullan kayıt olurken 0.09 sent veriyo ayrıca 7 link var ayrıca kaydettirdiğin her üye linke her tıklayışında sen 1 dolar alıyon ben 1 günde 0,88 yaptım 10 dolar oldumu cash out kısmından çıkartıyon paran paypala geçiyo sonra silkroadonlineın sitesine girip 10 dolara 100 silk alıyosun tepe tepe harcıyon

pfffffff

Aileden
arkadaşlar adbux bir scamdır 10$ 'ı paypal hesabınızda görmeden hesabınız banlanır.

ElazigLee demiş ki:
arkadaşlar adbux bir scamdır 10$ 'ı paypal hesabınızda görmeden hesabınız banlanır.
çok söylendi bu cümle ama takan yok Cool Ayrıca birisi msj sayım ile oynamış Idea

pfffffff

Aileden
mesaj sayın ile oynanmadı
sadece forum bir mod tarafından tertemiz tabiri gibi tertemiz edildi
bak benim mesajlarlada oynanmış :lolmuch:

Yukarı Alt