Merhabalar arkadaşlar..

Çok oynayıp isteyipte oynayamadığım benim pcmde sorun yaratan oyun BF2.

Şimdi problemim şöyle oyuna giriyorum başlıyorum 15-10 dk sonra oyundan atıp masa üstüne dönüyor. BF2 versiyon 1,02.

Sistem özelliklerim.

Amd Sempron 2300+
1 gb ram
Directx : 9,0c
Ati Radeon 9550 / 128mb

Neden böyle bir sorun yapıyor bu bir bugmıdır? Bu bugı kapatmak için bir patch varmıdır?
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Ronin bende de o sorun var Confused benden kaynaklanıodr die int kafeye gittim ordada aynı şeyi yaptı takılıp masaüstüne dönüor özelliklerinden dolayı olucagını zannetmiorm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bf2 yi profesyonel oynamış birisi olarak (clan sawaşları ve bf2 nin beta versionunda serverlarda sadece benim ekibim varken ki dönemlerden) bir oyunun masaüstüne atması probleminde aklıma ilk şunlar gelir.

1) makina çok ısınıyordur oyun masaüstüne atar, çözümü kasakapağını aç öyle takıl.
2) ekran kartı driver update etmelisin ati için ati.com dan yeni driverı almalısın.
3) ekran kartı ayarlarını tam ve düzgün yaparsan sorun kalmaz. 1024*768 85hz 32bit low detail yapmalısın.

ATI 9550 128bit bende ve scream de vardı yıllarca bf2 oynadık euroforce da oyunu bıraktık sıkıldık artık hiçbir sorun yaşamadık.

Ayarlarda sorun yok kasa kapağı yıllardır açık tek aklıma gelen ekran kartının üzerindeki fanın durmuş olması olabilir. Ayrıca ati.comdan yeni driverları zaten çektim .. Ben eve geçince bi fana bakayım durduysa ekran kartıda yanabilir daha tehlikeli :lol:

Ronin demiş ki:
Ayarlarda sorun yok kasa kapağı yıllardır açık tek aklıma gelen ekran kartının üzerindeki fanın durmuş olması olabilir. Ayrıca ati.comdan yeni driverları zaten çektim .. Ben eve geçince bi fana bakayım durduysa ekran kartıda yanabilir daha tehlikeli :lol:
hacım ara ara donmalar yaşamıyorsan fan tozlanmış olamaz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
9550'nin üzerinde ki fan olsa da olur olmasada dert tasa etme 9550 sağlam karttı bir zamanlar :lolmuch: :lolmuch:

ben o 9550ye fan takmıştır ramsink almıştım 8 tane oy oyyy şimdi düşünüyorum da 20$ lık karta 30$ modifiye harcamışım :lolmuch:

Yukarı Alt