Advance

Ksro'ya çoktan gelmiş olan arena npcsi ilekonuştuk ve bize neler alabileceğimi gösterdi yakında isroya da gelecek olan update ile isro oyuncuları da bu itemleri alabilecekler

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu itemler set olarak alındığında extra etkileri var diye hatırlıyorum doğru düşünüyorum değil mi hacım soru:

Advance

extraloob demiş ki:
bu itemler set olarak alındığında extra etkileri var diye hatırlıyorum doğru düşünüyorum değil mi hacım soru:
Aynen öyle wow'a dönüyo oyun iyice :P

Advance

kenan_35 demiş ki:
arenadan sonra bu itemler kalıyormu yoksa çıkıyormu ?
Normal item olarak düşün hepsini giyince(2xRing 1 earring 1 neck) extra özellik veriyor :beer:

Bu setleri verecekse o zaman arenadan dışarı çıkmayız hiç :) Güzel paylaşım ^^

GNR

rank8
Onemli olan coinleri nasıl verecegi hrkese cıkarsa bi anlamı olmaz sama / dw south tan bi farkı kalmaz alanın kimin kime ne yaptıgı belli degil degil temple gibi olursa da gittiğinin 95% bos geldikten sonra yine bi anlamı yok joymax arayı bulabilecek mi :) bence imkansız

itemler güzel ama artık farkettiniz mi coin satıcıları çıkmaya başladı 40coin 80-100m arasında satılıyor..madem oyunda en çok king toplayanları ödüllendireceksin joymax neden exchange özelliği veriyorsun.. adam evente katılmadan goldu varsa kazanabiliyor :S ha birde şu war arkadşımdan duydum bazı kişiler 10 char açıp evente giriyorlarmış takımı eğer kazanrsa doğal olarak onada coin geliyormuş (ki kazanmasada 1 coin geliyor yani) sonra bunları legal charına aktarıyormuş.

Yukarı Alt