muhahaha editlemıs adam ya
haksızlık var kardesım bu ne ya yuuuuh avril istifaaa görevı kötüye kullanıyo :mrgreen:

valla ben de ozledim ama en kısa zamanda yeni bir heyecan başlıycak inşallah^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
ahhh ahh ne günlerdi ya Crying or Very sad
harbiden manyak güzel mutlu günlerdi her gece birbirimizle bir hayatı oyun içerisinde paylaşıyorduk biz bira içerken penny afb olur serkan mezar işlerinde harıl harıl taş yontar talha desen bi ayrı of offff deli günlerdi be...

bu arada ben ss lerden falan bir arşiv yapsam film gibi olur cidden binlerce ss var yahu Shocked

extraloob demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ahhh ahh ne günlerdi ya Crying or Very sad
harbiden manyak güzel mutlu günlerdi her gece birbirimizle bir hayatı oyun içerisinde paylaşıyorduk biz bira içerken penny afb olur serkan mezar işlerinde harıl harıl taş yontar talha desen bi ayrı of offff deli günlerdi be...

bu arada ben ss lerden falan bir arşiv yapsam film gibi olur cidden binlerce ss var yahu Shocked
koy görelim hacım:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yahu ben 1000 tane ss diyorum sn koy diyorsun buyur koyalım da nasıl :lolmuch: :mrgreen:

MFC

rank8
Ya Guildin Super 69 çar Guild açarsam bıdaha ismini 69 yapacam

MFC demiş ki:
Ya Guildin Super 69 çar Guild açarsam bıdaha ismini 69 yapacam
o guildi 2 lvl yaptık sonra janganda bırıne al senın olsun dedım verdım :mrgreen:
heretic guildinin içimizdekı bir serefsiz yuzunden (Born_2_Kill) dagıtılmasıyla o guildde toplanmıstık sonra nwo da toplandık heretic hala pacificte var ama asıl cekırdek uyelerden kımse yok heretic in eskı serverlar dahil 1,5 senelık gecmısı var

tan

rank8
extraloob demiş ki:
o değilde kardeşim servera girdik başladık lvl 1 olmuşuz 1Love danası yağmur yağdırır gibi global atıyordu adam günde 500 global falan alıyordu :lolmuch:

neyse sonra çok yardımı dokundu bana Razz

ilk unionum 1love ile brothers daydık Cool
1love dedigin kişi sanırım hercules serverınada geldi ve burdada brothers actı ama suan askerde diyolar :)

Yukarı Alt