Arkadasla Go kill clent yaptigimizda Joymax bunu Sİtedeki clentless bilmem ne olarak algilayip banlama olasiligi nedir yani banlanirmiyiz SRODAN :? biraz kuskulandim

Revolt demiş ki:
Arkadasla Go kill clent yaptigimizda Joymax bunu Sİtedeki clentless bilmem ne olarak algilayip banlama olasiligi nedir yani banlanirmiyiz SRODAN :? biraz kuskulandim
banlanma ihtimali bütün illegal programlar için aynıdır. silk alarak azda olsa bu ihtimali düşürmek senin elinde :coffee:

Joymax için banlanma konusunda kesinlikle güvence veremezsin.Silkmiş milkmiş dinlemezler.Kullandığını anladıkları an ban yersin.Bence charınızın banlanmasnı önlemek istiyorsanız bir süre bekleyin sbot rumata loaderle uyumlu hale getirilsin.Yoksa hiç bir güvencesi yok.

CrimeIce demiş ki:
Joymax için banlanma konusunda kesinlikle güvence veremezsin.Silkmiş milkmiş dinlemezler.Kullandığını anladıkları an ban yersin.Bence charınızın banlanmasnı önlemek istiyorsanız bir süre bekleyin sbot rumata loaderle uyumlu hale getirilsin.Yoksa hiç bir güvencesi yok.
arkadaşım ben burda %100 güvence vermiyorum yazıları okumadan cvp verme kolay kolay banlamazlar dedim

Edit:Zaten miLLetimiz ne kaybediyosa okumamazlığından kaybediyo

Banlanmaktan korkan adam Clientless kullanmaz. Hatta bot da kullanmaz,elle oynar.

Oyunu,oyun olduğu için oynuyorsan banlanmak adama koymaz.

şu ana kadar kulanmadım creckli program kalmadı her botu kulandım 0 dan carımı şuan 88 lvl ve sbot kulanıyorum ve pc de 3 tane car acık eyer ban yeseydım dun akşam yerdım greece banlanma yapıldı ve hala oyundayım herşey silkte bitiyo benım goruşum bu.

Xenas

Xanthos demiş ki:
Banlanmaktan korkan adam Clientless kullanmaz. Hatta bot da kullanmaz,elle oynar.

Hacım destan gibi olmuş eline sağlık ben bu sözü ayakta alkışlarım ^^
:beer: :beer: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:

her kelimesi sanki dudaklarımdan dökülmüşte sen katip gibi yazmışsın bro mucX :muck: :beer:

2 Seneden Fazla ne kadar bot varsa her çeşidini kullandım banlama filan olmadı ben ban yemediysem kimse yemez heralde^^

CrimeIce demiş ki:
Çoklu olarak nasıl giriyosunuz peki no dc clienti kullanarak mı ?

Yukarı Alt