Xperyon

Bilgiliyim
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, NTV Spor Muhabiri Hakan Gündoğar'a özel açıklamalarda bulundu. Q7, siyah-beyazlı kulüpte son zamanlarda yaşadıkları için, "Bana yapılanlar utanç verici" dedi.

"BENİMLE KİMSE KONUŞMADI"
Kulübün kendisine yaklaşımının yanlış olduğunu ve kendisiyle hiçbir yöneticinin görüşmediğini ifade eden Ricardo Quaresma, "Beşiktaş’tan ayrılmak istemezdim, ancak kulübün bana yaklaşımı çok yanlıştı. Basında çıkan bir çok haber oldu. Kulübün benimle görüştüğü, indirim istedigi ve buna benzer haberler gerçeği yansıtmıyor. Benimle kimse konuşmadı. İndirim konusunu önceden konuşmamız lazımdı. Ben bugüne kadar kulübe hep yapıcı olmaya çalıştım, ancak kulüp aynı şekilde bana bir yaklaşım göstermedi" dedi.

"AYBABA HAKKINDA YORUM YAPAMAM, TANIMIYORUM"
Siyah-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Samet Aybaba'yı tanımadığını söyleyen Q7, "Bir şey düşünmüyorum, çünkü kendisini tanımıyorum. Tanımadığım, hiç konuşmadığım biri hakkında yorum yapamam. Ancak kendisi de beni tanımamasına rağmen bu kanıya nereden vardı bilemiyorum" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI, HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN İYİ TARAFTAR"
İstanbul'a geldiği ilk günden bu yana kendisine destek olan siyah-beyazlı taraftara teşekkür eden Portekizli yıldız, "Bana gösterdikleri sevgi ve ilgi için çok teşekkür ediyorum. Geldiğim günden bu yana bana hep yakın davrandılar. Hayatımdaki en iyi taraftar diyebilirim. Onlara kalpten teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki; futbolu da bu taraftarın tezahüratları altında bırakayım. Ancak şu anki yönetim ve teknik direktor ile bunun mümkün olmadığını görüyoruz" ifadelerini kullandı.

"BANA YAPILANLAR UTANÇ VERİCİ"
Son zamanlarda kendisine gösterilen tavrı hak etmediğini ve bu yapılanların utanç verici olduğunu dile getiren Quaresma, "Beşiktaş’ta geçirdiğim 2 sene içinde elimden gelenin hep fazlasını yapmaya çalıştım. Ancak takımdan ayrı çalışmayı, bu tavırları görmeyi hak ettiğimi düşünmüyorum. Ben böyle davranırken bir anda ne değişti bilmiyorum. Bu yapılanlar bence utanç verici. Antrenman için malzeme bile verilmiyor. Bazen 30 dakika antrenman malzemesi bekliyoruz. Tekrar ediyorum; bana yapılanlar utanç verici. Buradan tekrardan başta başkan Yıldırım Demirören'e ve eski yönetime bana gösterdikleri yakın ilgi ve alaka icin teşekkür ederim. Transfer konusunda ise bir açıklama yapmam doğru olmaz, bu işlerle menajerlerim ilgileniyor" diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak:Sporbucks​

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ona yapilanlarin yaninda onun bize yaptiklari da utanc verici. Uefa Kiev macinda bilerek kirmizi kart gormesi lig macinda kirmizi gorup para isareti yapmasi vs vs. Ben parami kisip kombine bilet aliyorsam o da bunun hakkini vermek zorunda. Herkes diyor takim kotu adam napsin bilmem kac asist yapmis falan. Adam olsun yeter. Her kafasina estiginde takimi yalniz birakana sakatligini bahane edip ulkesine donup 10 kilo alan ve MRlara bakildiginda hic bir seyi olmadigi anlasilana adam diyemiyoruz ne yazik ki.

Xperyon

Bilgiliyim
Q7 diye övünüyodunuz alın size Q7 ama tek bunda değil Türkiyeye gelen çoğu futbolcuda var bu olay baştan ..... kaldırırlarsa olacağı buydu. Bkz;Disiplin :coffee:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
mrfluu demiş ki:
Adam Beşiktaş'a gitmekle kariyerinin en büyük hatasını yaptı.
Yapma ya? Arap, Katar ulkeleri disinda kim ona bu kadar para verir ustelik disiplinsizligi yuzunden butun buyuk kuluplerden kovulmus da? Hata diyorsun da bize gelmeseydi nerde olacakti? Tekrar Barca geri mi alacakti? Hic sanmiyorum biliyor musun? Ulkemizde vergi kesilmiyor futbolculardan. Ayni parayi almasi icin Avrupada min 5m€ kazanmasi gerekli. Mumkun mu?

mrfluu demiş ki:
En büyük hatası?İnter'deyken adı bile geçmiyordu basında.Yedek kulübesinde havlu sallıyordu.Bize geldiğinde ilk 11'de şans buldu da adından söz ettirdi.

Mirage demiş ki:
mrfluu demiş ki:
En büyük hatası?İnter'deyken adı bile geçmiyordu basında.Yedek kulübesinde havlu sallıyordu.Bize geldiğinde ilk 11'de şans buldu da adından söz ettirdi.
Beşiktaş'da ilk 11de şans bulması ne değiştirdi? İnter'de yedek olması daha iyi olurdu bence.En azından Beşiktaş yerine başka bir Avrupa klübüne gidebilirdi.

mrfluu demiş ki:
Mirage demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Beşiktaş'da ilk 11de şans bulması ne değiştirdi? İnter'de yedek olması daha iyi olurdu bence.En azından Beşiktaş yerine başka bir Avrupa klübüne gidebilirdi.
Hayır orada kalsaydı sonu yedek kulübesi olurdu.O kadar ham kalmış bir oyuncu bir yerde oynamış oyuncudan daha az rağbet görür.Ki biz çok ısrar edip elimizde tutmasaydık tekliflerde vardı :roll: Hala vardır ama aynı değer midir bilmiyorum.

Beşiktaş'da ilk 11de şans bulması ne değiştirdi? İnter'de yedek olması daha iyi olurdu bence.En azından Beşiktaş yerine başka bir Avrupa klübüne gidebilirdi.[/quote]
Hayır orada kalsaydı sonu yedek kulübesi olurdu.O kadar ham kalmış bir oyuncu bir yerde oynamış oyuncudan daha az rağbet görür.Ki biz çok ısrar edip elimizde tutmasaydık tekliflerde vardı :roll: Hala vardır ama aynı değer midir bilmiyorum.[/quote]

Mantıklı,fakat bence Beşiktaş'ın yaptığı şey yanlışdı.Adam bireysel oyuncu ve ondan takım oyuncusu olmasını istemek saçma :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ayni seyi yineliyorum. Baska Avrupa kulubunde bu kadar sans bulabilecek miydi? Evinin kirasindan arabasina benzinine trasina bu kadar parayi bir arada alabilecek miydi?

Beşiktaşı da köy takımı yaptınız o kadar istediniz Q7 i papucunu bile hayal edemezken aldık.Yani onun Türkiyeye gelmesi ülkemiz adına bile olaganüstü bi reklam sagladı yani bunu international olarak düşünün takım muhabbetine çekmeyin lütfen.

Wax Whine demiş ki:
Ayni seyi yineliyorum. Baska Avrupa kulubunde bu kadar sans bulabilecek miydi? Evinin kirasindan arabasina benzinine trasina bu kadar parayi bir arada alabilecek miydi?
O konuda onun zararına oldu,adam baktı bunlar bana para veriyor kötü oynayınca ses çıkarmıyor o zaman bende böyle takılayım.Adam göbek yaptı yahu.En azından başka Avrupa kulübünde adam fiziğini korurdu :D Avrupa kulübünden kastım Barcelona M.United falan değil,en azından CL'de gruplara kalan başka takımlara gitmesi daha iyi olurdu.Çıkış yapması için Türkiye uygun bir ülke değil.

Wax Whine demiş ki:
Neyin cikisindan bahsediyorsun adam 29 yasinda :D
Daha 29'una girmedi,28 yaşında :P Beşiktaş'a 26 yaşında geldi ve kariyerinde bir patlama yoktu,bunu başka bir takıma gitseydi belkide yapabilirdi.

Yukarı Alt