Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar oyuna 4 kere girdim 4 ündede tam charım göstericeği anda ??? hatası weriyor ekran kartı hatası olarak bilinen hata acaba banlandımmı yoksa pc den mi kaynaklanıyor :(

CooL demiş ki:
arkadaşlar oyuna 4 kere girdim 4 ündede tam charım göstericeği anda ??? hatası weriyor ekran kartı hatası olarak bilinen hata acaba banlandımmı yoksa pc den mi kaynaklanıyor :(
oyuna girdiğin anda hala entere basılı tutuyosan ??? hatası verir korkma sadcee tam oyuna girdiğinde elini enterden çek sorun düzelir :muck:

Windy

banlanmayla ilgisi yok hacım pc dendir,mhtc klasörünün içinde screenshot klasörü varsa al o klasörü oradan başka yerde dursun oke (:

içimi rahatlattınız oto enter programı habire entere basıyorda :) ama önceden öyle olmuyordu botlar banlandı yazısı çıkıyor artık oyuna girerken noticede ondan sonra olmaya başladı inş dediğiniz gibidir.

yine aynı şey oldu yaw bu sefer ben girdim elimle enterlıyarak screenshot klasörünüde başka yere attım charda gözükmedi ama ping girerken 1905 yazıyor ondanda olabilirmi inş. banlanmamışımdır :S

CooL demiş ki:
yine aynı şey oldu yaw bu sefer ben girdim elimle enterlıyarak screenshot klasörünüde başka yere attım charda gözükmedi ama ping girerken 1905 yazıyor ondanda olabilirmi inş. banlanmamışımdır :S
banlansaydın ztn ıd pw bile yazdığında hata verirdi 100 yıl boyunca charın blocklanır oyuzden bişiy olmaz :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt