Kemalist demiş ki:
Rational demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Oyun Sadece Senin Oyunun Mu :mrgreen: Herkezin Kendi Hakları Vardır Tabiki Ama Bu Hakları Başkalarını Rahatsız Etmeden Kullanabiliyorsan Kullanacaksın . Ayrıca Oyunda Ks Yasak Diye Bir Şey Söylemedim Wink Bot Kullanıpta Ks Yapıyorsan Şikayet Edilme İhtimalin Artar... Şikayet Edende Ks Yapıyor Diye Şikayet Etmez Bot Kullanıyor Diye Eder Wink
İyi tamam beni şikayet öyleyse ne olacak bakalım. :lol: Wink

Server: Saturn
Nick: Rational

Bende Bot Kullanıyorum Ve Paypaldan 500 Silk Aldım Ama Parayı Vermedim Beni Joymaxa Hiç Bulaştırma Başka Birisi Şikayet Etsin :mrgreen: :mrgreen:
Nasıl yaptın o işi bizede sırrını ver herkez kurtulsun silksizlikten :mrgreen: Hadi bekliyorum cevabını Şimdiden teşekkürler mucX

bannedddd

Buralıyım
Yok arkadaşım yav ks aç, küfür et bir şey olmaaaaaaaz %132149143 eminim bundan. :lol:

Benim Ks acık(full int) Üstünde silk var Pet i felan.Küfür hic etmem.Ban riskim bence sıfır:D
Sana gelelim;
Botsmall'ın Yöneticilerinden Biriyle görüştüm
Srobot Hic banlanmıyorda SOFTMOD neden Banlanıyor diye?
Adam tamamen Degişik client kullanmaktan kaynaklanıyor Dedi.Yoksa srobotun Silkroadla Baglantısı yok dedi.
Yani orj. clientle girersen Birde silk in varsa Bence Hiçbişey olmas kahvekeyfi kahvekeyfi

Hmmz.. Teşekkürler gscihan

Zaten Softmode Kullanmayacam Hafta Sonu SROBOT Almayı Düşünüyorum...

BU ARADA EN BÜYÜK GALATASARAY

GS - B.Leverkusen Maçında Galatasarayımıza Başarılar Dileriz !!!!

Kemalist demiş ki:
Rational demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Oyun Sadece Senin Oyunun Mu :mrgreen: Herkezin Kendi Hakları Vardır Tabiki Ama Bu Hakları Başkalarını Rahatsız Etmeden Kullanabiliyorsan Kullanacaksın . Ayrıca Oyunda Ks Yasak Diye Bir Şey Söylemedim Wink Bot Kullanıpta Ks Yapıyorsan Şikayet Edilme İhtimalin Artar... Şikayet Edende Ks Yapıyor Diye Şikayet Etmez Bot Kullanıyor Diye Eder Wink
İyi tamam beni şikayet öyleyse ne olacak bakalım. :lol: Wink

Server: Saturn
Nick: Rational

Bende Bot Kullanıyorum Ve Paypaldan 500 Silk Aldım Ama Parayı Vermedim Beni Joymaxa Hiç Bulaştırma Başka Birisi Şikayet Etsin :mrgreen: :mrgreen:
naıl 500 silk aldın yaa beleşe bizede anlatsana lütfenn
koskoca 500 silk nasıl beleş oluyo anlatırmısın lütfen Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
orqundogi demiş ki:
Bende Bot Kullanıyorum Ve Paypaldan 500 Silk Aldım Ama Parayı Vermedim Beni Joymaxa Hiç Bulaştırma Başka Birisi Şikayet Etsin :mrgreen: :mrgreen: [/b][/color]
naıl 500 silk aldın yaa beleşe bizede anlatsana lütfenn
koskoca 500 silk nasıl beleş oluyo anlatırmısın lütfen Sad[/quote]

Bilerek Ve İsteyerek Yapılmış Bir Şey Değildi Paypal Sitesi Checke Alınmadan 3-4 Dakika Önce İnternet Cafeye Gidip Silk Alacaktım .(Sitenin Kontrole Gireceği Hakkında Bir Bilgim Yoktu) Gittim Şifremi Girdim Adam Paypaldan Parayı Yolladı Enterladı Hata Verdi İşte Site Kontrolde Gibi Bişiler Dedi Anlamadık Tabi Baktık Para Gitmemiş Rahatladık .

Ertesi Gün Gine Gittim Alamadığım Silki Alacaktım Bu Sefer Para Yollandı Ama Silk Gelmedi . Bekledik 2 Gün Sonra 1000 Silk Olarak Geldi Ve Alış Saatide Benim İlk Gidipte Almaya Çalışıp Parayı Yollayamadığım Zamanı Gösteriyordu .

İnternet Cafecime Söyledim İşte Bak Dedim 1000 Silk Göndermişler Bana Sendende 100 Dolar Kesmişlerdir Dedim Bir Bakıver Dedim Yok Dedi Öyle Bi Şey :lol: Faturanın Gelmesini Bekledik Geldiğindede Sadece 5 Silk Alımı Vardı Bunlardan 4 Ü Başkasına Ait Biriside Bana Aitti Char Banlanır Mı Diye Tırstım Biraz Ama 2 Ay Geçti Hala Oynuyorum :lolmuch: 2 Aydır Paralarını İstemiyorlarsa Şimdi İsteyeceklerinide Hiç Sanmam Rolling Eyes

şu ks kapatır mısın , yok kapatsan ban yeme ihtimalin 85 % , bilmem ne , kafanızı yarıp icine ks yaparım , o yaratık senin babanın yaratıgı degilidir , kim güçlüyse o alır mantıgını yerlestirmek lasım ,,,güclü olan alır ve kazanır Wink

off_side demiş ki:
şu ks kapatır mısın , yok kapatsan ban yeme ihtimalin 85 % , bilmem ne , kafanızı yarıp icine ks yaparım , o yaratık senin babanın yaratıgı degilidir , kim güçlüyse o alır mantıgını yerlestirmek lasım ,,,güclü olan alır ve kazanır Wink
anlaşılan sana hiç ks yapılmamış... :?!!!

MakmeN demiş ki:
silkin warsa globaldan gm e sovmedin sureece ban riskin yok

Adam gmye globalanden sövürüyodu...Adam Gm beni neden hayla banlamadı felan diye yazıyodu bide 51 lvl charı ile ama daha sonradan banlandımı bilmiyom
. :lolmuch:

Yukarı Alt