oguzbuba demiş ki:
aynı anda denemedim zaten skilleri görmeme sorununu çözdüm çarı soyup itemleri kasaya koydum ışınlandım skilleri gördü sonra kastırdım oldu. şimdi başka bi sorunum var oda botla denerken direk masaüstü yapması kaç şekilde denedim bir türlü olmadı botla denerken en fazla 2-3 dk içinde masaüstü yapıyor bi çözümünüz varsa yardım edin lütfen
Sanrım o genel bi sorun yaa bended oluyor sürekli bottn girmektn önce normaldan gir oyuna biraz dur sonra cık tekrar gir bottn sorun çözmlenmiş olacktr :thumbsup:

ya indirdim ama virüs tarayıcım anında siliyo yav :( auto select hala çıkmadımı :(((

edit: beyler bi el atın çözemedim sroproxyde her dakka ip mi değiştircem?
otomatik loader çalışmıyoo illa entere benmi basıcam
oyuna daha giremedim botla ilgili sorun varmı bilmiorum :D

ya gene bi sorunum var :D şöyle anlatayım çar 105lv olunca malum 106 için gerekli exp 99999999999 gibi bişey oluyor ve ne kadar kasarsanız kasın 00.01 bile yapamıyosunuz.ee si 105lv den 106lv e geçmek için gerekli exp de yaklaşık 2milyar ve bu expi doldurdukdan sonra bot çarı 106lv olarak algılıyor ama çar 105.Sonra oyundan cıkıp tekrar girdiğimde 2 milyardan fazla exp olduğu için bot kafayı yiyor ve skilleri görmüyor veya herhangi bişey yapamıyor bunu nasıl çözebiliriz acaba?

Yukarı Alt