avatar ve imza istiyorum size zahmet Second2None yazsın ...

ps : konuyu buraya açma sebebim Ps userler işlerini yapmaması vede diyorlarki çok işimiz var işin varsa neden ps oldunki dimi?

Second2None demiş ki:
avatar ve imza istiyorum size zahmet Second2None yazsın ...

ps : konuyu buraya açma sebebim Ps userler işlerini yapmaması vede diyorlarki çok işimiz var işin varsa neden ps oldunki dimi?
Bir bakıma haklısın ama ne yapabiliriz , belki gerçekten işleri vardı bu isyanını böyle dile getirmeseydin keşke :roll:

Ps:Bizde isterdik istendiği anda imza yapımına başlansın :P

Yinede Photoshop Bölümüne açmalıydı eğer ps userler ile sorunun varsa bunu yönetime bildirebilirsin..

Minotoche demiş ki:
Yinede Photoshop Bölümüne açmalıydı eğer ps userler ile sorunun varsa bunu yönetime bildirebilirsin..
çok haklısınız fakat 2 gün oldu alper#24 ' den avatar imza istedim şu konuya bakarmısnıız beni nasıl tersledi
viewtopic.php?f=215&t=151632&start=384 işte burda son sayfaya kadar okusanız nasıl bir ps oldugunu anlarız :)

gerekenin yapılmasını arz ederim

Prisoners demiş ki:
İmza:

Kötü oldu azcık ama idare eder şimdilik. :curtain:
teşekkürlerimi sunarım arkadaşımın görevi moderatörlük fakat ps ilede ilgileniyor gerçekden çok iyi bir arkadaşımız .. bazı ps userler yanında halt yemiş ^^

yanlış anladın bro benim cümlemde bazı demişim yani seninle hiç bir sorunum yok yaparsan saol yapmasanda saol :P

Yukarı Alt