Mopneet demiş ki:
Bunlar izlemeyi planladığım diziler. Prison Break, Chuck ve Super Natural da arkadaşlarım tarafından çok önerilen diziler arasında. Rica etsem izleyen birileri bu üç dizinin konusunu kısaca anlatabilir mi? Ayrıca Prison Break gerçekten izlemeye değer bir dizi mi? ^^
Prison Break:Suçsuz yere hapse düşen abisini kurtarmaya çalışan aşırı zeki bi adamın.(tabi çokdaha kompleks yaz yaz bitmez)
Chuck:Üniversiteden atılmasını sağlayan eski oda arkadaşının yolladığı maili açan ve beynine süper bilgisayar yüklenen bi adamın hikayesi.(kesinlikle izle)
Supernatural:Tam anlamıyla şeytan avcılığı.ilk iki sezon annelerni öldüren şeytanı avlamaya çalışıyorlar 3. sezondan itibaren melekler,elçiler,Lucifer,Michael flan bayağı bi sürükleyici oluyo.Sakın sıkılınca sezon atlıyım deme(Şeytan ayrıntıda gizlidir :D )

Mopneet demiş ki:
Ben bugüne kadar sadece Lost ve House M.D.'yi izledim ancak bu yaz izlediğim diziler listesine en az 2-3 dizi daha eklemeyi planlıyorum.
Game of Thrones
Spartacus
Breaking Bad
The Walking Dead

Bunlar izlemeyi planladığım diziler. Prison Break, Chuck ve Super Natural da arkadaşlarım tarafından çok önerilen diziler arasında. Rica etsem izleyen birileri bu üç dizinin konusunu kısaca anlatabilir mi? Ayrıca Prison Break gerçekten izlemeye değer bir dizi mi? ^^
prison break ve chuck izlemeye kesinlikle değer,super natural i boşver :)

ayrıca
Fringe
Breaking Bad
The Big Bang Theory
Game of Thrones
Spartacus da mutlaka izle

Mopneet demiş ki:
Ben bugüne kadar sadece Lost ve House M.D.'yi izledim ancak bu yaz izlediğim diziler listesine en az 2-3 dizi daha eklemeyi planlıyorum.
Game of Thrones
Spartacus
Breaking Bad
The Walking Dead

Prison Break'i izlemeden ölme hacım. 1.sezon çok iyidir sonraları da iyidir ama 1.sezondaki tadı alamazsın ama yinede ölüsü bile yeter. :lol: Birde aşırı bağımlılık yapar bir oturuşta 7 bölümü üst üste izlediğimi hatırlarım. Ayrıca bende film önermek istiyorum. Eğer bilim-kurgu, polisiye ve aksiyon gibi baya konuyu barındıran Fringe dizisini izlemeni öneririm.

Mopneet

Fringe'i TNT'de izliyordum geçen yaz ama bir bölüm bitince bir sonraki izleme isteği uyandırmayan dizileri pek sevmiyorum. Yani sürükleyici olması lazım, Arka Sokaklar gibi her bölüm birbirinden ayrı değil. :D

Valla ben sevdiğim dizileri sayıyorum kardeşim kesişen olabilir kusura bakma :D içinden seç beğen al :D
Leyla ile Mecnun, Behzat Ç, Game Of Thrones, Doctor Who, Stargate'in tüm dizileri, Chuck, Terminatör T.S.C.C, The Pacific, Band Of Brothers, How i Met Your Mother, The Big Bang Thoery, Two and a half man, HOUSE M.D, SHAMELESS(US), Sherlock, OZ, sons of anarchy, Being Human(US)...
bu kadar var aklımda şuan büyük harflerle yazdıklarıma öncelik vermeni tavsiye ederim :D

Mopneet demiş ki:
Fringe'i TNT'de izliyordum geçen yaz ama bir bölüm bitince bir sonraki izleme isteği uyandırmayan dizileri pek sevmiyorum. Yani sürükleyici olması lazım, Arka Sokaklar gibi her bölüm birbirinden ayrı değil. :D
O konuda çok haklısın. Ama yinede güzel dizi. İşte sürükleyici istiyosan Prison Break'i tek geçerim.

The47

Bilgiliyim
size uydum walking dead'e başladım tüm gece kapıdan zombi gelirde kafasını patlatırım diye bekliyorum gelmiyo hayırsızlar :mrgreen:

The47

Bilgiliyim
Lemonade demiş ki:
The47 demiş ki:
size uydum walking dead'e başladım tüm gece kapıdan zombi gelirde kafasını patlatırım diye bekliyorum gelmiyo hayırsızlar :mrgreen:
twilight dan sonra da pencereni açık birakip edward gelip isirsin diye bekledinmi :D
ben vampirik mampirik şeylerden hoşlanmam :mrgreen:

Mopneet

Lemonade demiş ki:
The47 demiş ki:
twilight dan sonra da pencereni açık birakip edward gelip isirsin diye bekledinmi :D
Twilight'ı izledin mi diye sorsana bi? :santa:

The47

Bilgiliyim
Mopneet demiş ki:
Lemonade demiş ki:
The47 demiş ki:
Twilight'ı izledin mi diye sorsana bi? :santa:
işte bak düşünmüyo o kısmını :P

Yukarı Alt