çok gzl olmuş ellerine sağlık
DaRe_DeViL07 saturn serverinde en başarılı hırsız mümkünsee onun 10 metre yakınına bile yaklaşmayın

Mantık Olarak Guzelde Grafik Olarak Guzel Bir resım yoq Yınede gusel resımler Paylasım ıcın sagol

aslında tersini yazmışsın grafik olarak her yönden çok güzel resimlerim var extraokk

ama genede yorumun için teşekkürler

Bazılar Mantıken Guzen Ama Sen bunu Resmen Masala cevırmısın YANI SEN O Yazıları Yazmasan Resımden Anlasılacak O kadar bısey yoq Yınede Resımler Icın kotu soyleenemez ama Hem grafık Hemde Soyle ılgı cekıcı Resımler Olursa Daha Iyı Olur extraokk extraokk extraokk

tamam güzel diyosun ama bu oyun hep bir konu üzerinde gitmiyor değilmi Question
hatırlatırım ki Idea bu oyunda savaş tan başka bir çok şey var. ben bu oyunda hiç akla gelmiyen yerlere gittim ve bunları resme döktüm . extrabeer genede yorumun benim için değerli .

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
soykanci demiş ki:
Bazılar Mantıken Guzen Ama Sen bunu Resmen Masala cevırmısın YANI SEN O Yazıları Yazmasan Resımden Anlasılacak O kadar bısey yoq Yınede Resımler Icın kotu soyleenemez ama Hem grafık Hemde Soyle ılgı cekıcı Resımler Olursa Daha Iyı Olur extraokk extraokk extraokk
evt arkadş doğru söylüyor böyle olunca resimler çok güzel olmaz ama hepsi birbirini bütünleyerek muhteşem olur.1. ssyede hepsi koyulamayacağı için tek ssler üzerinde çalış

batuknight demiş ki:
soykanci demiş ki:
evt arkadş doğru söylüyor böyle olunca resimler çok güzel olmaz ama hepsi birbirini bütünleyerek muhteşem olur.1. ssyede hepsi koyulamayacağı için tek ssler üzerinde çalış
Tamam güzel söylüyorsun ama siz ikiniz dışındaki herkez resmimi beğendi sen rahat ol extraokk

babal2 nin 59 mesajının 50 si garanti yorum pls lerle dolu :lol: :mrgreen: ama hakkatten guzel resimler ama biraz bnm resimlerede bakın yaw Embarassed

Yukarı Alt