arkadaşlar char ankaralı bir arkadaş tarafından hacklenmiştir ben de sattım qvert nerde olduğundan biligm yok saolun lutfen fiyat soleyin :lol:

safa6666 demiş ki:
arkadaşlar char ankaralı bir arkadaş tarafından hacklenmiştir ben de sattım qvert nerde olduğundan biligm yok saolun lutfen fiyat soleyin :lol:
nasıl yani anlayamadım? hackleniyor sonra sen satıyorsun nasıl oluyor? çünkü sen born değilsin galiba öyle geldi de bana?

extraloob demiş ki:
sen, alper, qbert, only, zeke neredeler yaa Confused
saolasın hacım kendimizi özlete bilecek kadar güven ve arkadaslık verebildiysem ne mutlu bana Embarassed

bu arada mertcim cok gecmiş olsun hacklenmişsin Sad yazık oldu emeklerine nese

oyunu bırakmıcaksan hercules e beklerim her türlü yardımcı olurum emin ol

bide msn e gelebilirsen iyi olacak.

OKAN HACIM SENDE Bİ MSN E EKLEMEDİN YAF Crying or Very sad

kardeş bak ogun ben seni guıldden atmadaım o gun adam hacklendi ve butun guıldı dağıttı zardock belki guıld de duymussundur ismimi safa yım ben istersen behcet abiyede sor bilmiyom ama alper abi belki ismimi duymuştur lutfen bikmeden konuşma tşk

Bu arada Born u buldum ama adamın biri tekrar hackledi fck u all hacker

MeYuToSa

benı atmamıs zaten guıldde qbert sen ben vardık koca guild gıttı cok sınırlenmıstım neyse ben nwoda mutluyum sımdı heretıc guıldı dagıldı ama bız hala arkadaslarla beraberız guıldde hala aktıfte kımın elınde oldugu bellı değil

O charı alacak kişiye sesleniyorum o charda her kim varsa pvp yaparken kendinden 10 lwl aşşasını kesmekten zevk alan bi sadist :lol:

Yukarı Alt