Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar Silkroad'ı bıraktım, artık hayatta işim olmaz. Çünkü bu oyun ve internet denilen şey benim hayatımı son derece etkiledi. Aranızda eskisi gib olamayacağım, çok ama çok nadir girebilirim. Kendime çeki düzen vermenin vakti geldi diye düşünüyorum ve silkroad'daki her şey geçici..

Sizi tanıdığım için mutluyum, beni unutmayın.

Elveda dostlar...

Benim bir abim var internette... O her zaman der ki:"Hayat internetten daha önemli değildir... Hayatını yaşa, internet sadece hobin olsun"...
Biz öyle bir hale getirdik ki bu interneti, bizim için bir tutkudan da öte bir şey oldu...
Ben 5 yılımı internetle harcadım bu yıl farkettim ki tek bir şey vermiş bana hayat bu internetten... HT(HamachiTurk) ile tanışmadan önce sırf silkroad vardı. Orda bazı şeyleri anlamaya başladım. Belki ilerde hayatımı değiştirecek dersler aldım. ExL'a gelince burası güzel bir ortam. Yani internetteki adamakıllı birkaç siteden biri. Tabi ben de silkroadı bırakmış biri olarak ve HT'den ayrıldıktan sonra, buranın sadece Off Topic bölümüne takılıyorum.

Yani Duman diyor ya
HAYATI YAŞA! diye ordaki öbür dünya da internet olsa

Hadi keyfine bak inan bana
Aldanma öbür dünyaya
HAYATI YAŞA
Korkma
Öbür dünyayı sorma
HAYATI YAŞA!

Tabi internet içinde bu öbür dünya internet olabilir. Ama hayatta bu öbür dünya gerçek öbür dünya ve çok güzel bir parça...

Dostum şu an Lise 1 ben :)

İnan ki 5 yıl sonra isviçreden size selamlar gönderecem...

Liu

rank8
Güle Güle Can seni tanımak güzeldi
Silkroad'ı bırakmakla en iyisini yapmışsın
Özletme kendini arada uğra ...

evet sanal dünyada sıkışıp kaldık, sro yüzünden kimbilir kaç buluşmaya gidemedim...
sana dünyada başarılar dilerim bizi unutma :D

Birkere sro yu bırakmakla hayatının en doğru kararını almışşın..Kendini özletme Can arada uğra bir ses ver.. :beer:

Can mesaj kutun falanmı dolu yazdıklarım gelmiyor sanırım msni açarsan sevinirim.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt