Arkadaşlar Ne Zamandan Beri Tartıştığımız Avrupa Charlarının Çok güçlü Olması Herkesin Yani Eskilerin Canını Sıkmıştı. Çünkü Avrupalı Karakterler 2 Kat Daha Güçlü/ydü Çinlilerden.
İngilizcenizde Varsa Joymax'ın Forumlarında Bu Konuları Görebilirsiniz. Birkaç Yetkilinin Forumda Yazdığı yazılara bakılırsa, Avrupa karakterlerinin bu kadar fark yaratacağını düşünmemişler Çinlilere karşı. Bu Yüzden Deniyor ki bi kaç hafta içinde Avrupa Karakterlerinin Skillerine Nerf Gelcek (Yani Dmg'ler ve Bazı Bufflar'da Küçültme Yaşanacak.) Bu Yazı Resmi Değil ama Büyük bi kesim tarafından bu Nerf Kesin Gelicek gözüyle bakılıyor.

Hadi Hayırlısı Bakalım, Eşitlensinde Zevk Alalım

Oh dedim bea :lolmuch: Iyiki Nukerimi bırakmadım o neydi öyle full intim 24lwl wizard bir vuruyor 200can kalıyor ki benim lwl 34üm Confused

oda bişemi 74 lvl full str adamım war glave samarkand önünde 40 lvl europa bowcu bana 5k çaktı bi yere yattım sonra da bi güzel düzeltti beni isyan ettim ya 40 lvl adam beni düz etti ya gitti emeklerime acıcım 2 sene kas kas hooop bi yenilik ne oldu adam 15 günde beni öldürecek gice gitsin one buflar felan yuh artık bu joymax işin... sını çıkarttı (şey=makattan çıkan insanın yediklerinin özümsenmesinden sonra geri kalan posa)

oh be hesapta 15 saniyede bir pot basabiliyolar ama ben adama vuramadan öldügüm icin adamın pot basma gibi bi olayı olmuyo zaten :lol:

yok be awrupalilar ezigin onde gideni 15 saniyede pot basan chardan hicbisi olmaz siz 40 da 50 de ezilebilirisniz onlara ama is 80 de biter ben bekliorm bizim serwerde 64 65 lvl europe war onlar 80 oldugu zaman video cekip yollamayi dusunuorm nasil ezik awrupali kesilir die :lol:

40 lw de 5 k vuran 80 lw de tekde alır cok merak ettim video yu Wink Wink Wink olsunlarda göster güçleri alınmassa avrupalılar çinlileri harcar hele cleric varsa arkalarında

hadi lan ustumde garment ben 32yim 30 bi wizard full int o ben full str bana caktı 500 kusur gitti.ben ona bi comba yaptim hareket bitmeden oldu.15 snde icemedi slk :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
gucluler ama str ye yatarlar benm 38 int char 35 liğe 2700 vuruo wizarda ama oda bana 1400 yani normal nuker lardan 500 daha cok vurolar

sLaYeR_ demiş ki:
gucluler ama str ye yatarlar benm 38 int char 35 liğe 2700 vuruo wizarda ama oda bana 1400 yani normal nuker lardan 500 daha cok vurolar
---------------------------------------------------------------------------------
Hiç zannetmiyorum wizardlar 80 nukesiyle bizi tekte alıcaklar:(((((

486dx4 demiş ki:
oda bişemi 74 lvl full str adamım war glave samarkand önünde 40 lvl europa bowcu bana 5k çaktı bi yere yattım sonra da bi güzel düzeltti beni isyan ettim ya 40 lvl adam beni düz etti ya gitti emeklerime acıcım 2 sene kas kas hooop bi yenilik ne oldu adam 15 günde beni öldürecek gice gitsin one buflar felan yuh artık bu joymax işin... sını çıkarttı (şey=makattan çıkan insanın yediklerinin özümsenmesinden sonra geri kalan posa)

40 lvl sana nasıl 5k vurur? Kendim denedim 68 lvlim. 41 lvl crossbow tüm buff ve el yakmalarıyla beraber 352 cri vurdu. ben ona hiç skill vurmadan 2.5-3k vuruyorum. Truth ile 11k vuruyorum adama.
beş para etmez bu avrupa charlar. Çinli charlarda gerek fire de gerek hekusal skillerindeki mag. def. arttırıcılar var. onlar olduktan sonra ben 80 lvl isem 80 lvl bir avrupa staff tekte alamaz ama ben onu str glaiver olarak tekte değil yarımda alırım.

bende avrupalilarin gucsuz olduguna katiliyorum 40 lvl de size tek atabilir yada 50 de ama onemli olan bi nokta daha war ozellikle wizardlarn hp leri cok dusuk we siz 2 saniyede 1 pot basarken onlar 15 saniyede basabiliyo we tabiki en onemli sey

Char 80 LVL de belli olur

Yukarı Alt