RigorMortis demiş ki:
Uprising demiş ki:
RigorMortis demiş ki:
Eski ps user geri geldi :P
daral: kaç kaç :D nbr lan :D
İyidir emrecim senden naber. finalleri naptın sen summer4:
sorma bebeğim ya sınavlar fena 9 dersin 7 sinden kaldım :D sadece askeri ceza hukuku ve siyasi partiler hukuku dersinden geçtim baba ders olan ceza-idare-borçlar hukukundan kaldım. 4 ders daha var kaldığım ama onları da yazmayayım artık. neutral1 sen naptın biggrint1

Mojito

Uprising demiş ki:
sorma bebeğim ya sınavlar fena 9 dersin 7 sinden kaldım :D sadece askeri ceza hukuku ve siyasi partiler hukuku dersinden geçtim baba ders olan ceza-idare-borçlar hukukundan kaldım. 4 ders daha var kaldığım ama onları da yazmayayım artık. neutral1 sen naptın biggrint1
bu sene 2.00 kuralı geldi ortalman 2.00 olmazsa dönemden kalıyorsun. ders alamıyorsun allttaki dersleri alıyorsun falan. benim işler sıkıntılı ya aynı durum ben de de var.
Lordzek demiş ki:
Hacı basın gidin ya topiğimden :D
sen bizi tanımaın galiba :P :lol: :curtain: makara:

RigorMortis demiş ki:
Uprising demiş ki:
bu sene 2.00 kuralı geldi ortalman 2.00 olmazsa dönemden kalıyorsun. ders alamıyorsun allttaki dersleri alıyorsun falan. benim işler sıkıntılı ya aynı durum ben de de var.
Lordzek demiş ki:
Hacı basın gidin ya topiğimden :D
sen bizi tanımaın galiba :P :lol: :curtain: makara:
Gayette tanıdım rigosmartin :D

Mojito

o musa musa :P ben safayım . şöyle anlatayım çakma zekai :P tırst anladın mı

Yukarı Alt