Şimdi ne nasıl durur bilgim olmadığı için sadece
Butterflyeffect yazsın imzada karakterler renkler senin hayal gücüne bağlı bide dediğim nick e göre bir avatar.
B
FLY
EFFECT gibi bir avatar yani.

A

Anonymous

Guest
Butterflyeffect demiş ki:
Şimdi ne nasıl durur bilgim olmadığı için sadece
Butterflyeffect yazsın imzada karakterler renkler senin hayal gücüne bağlı bide dediğim nick e göre bir avatar.
B
FLY
EFFECT gibi bir avatar yani.

buyur

Banada yapabilirmisiniz ?

Mavi rengin tonlarından oluşan , içinde hoş bir kızın olduğu Sarsi yazılı bir imza yaparsanız sevinirim :P

Assassin's Creed'in başrolü Ezio Auditore'nin bulunduğu ve içinde EhL_i_KeyF yazan bir imza istiyorum tabi mümkünse eğer:)) Şimdiden ilginize ve alakanıza teşekkür ederim :)

A

Anonymous

Guest
EhL_i_KeyF demiş ki:
Assassin's Creed'in başrolü Ezio Auditore'nin bulunduğu ve içinde EhL_i_KeyF yazan bir imza istiyorum tabi mümkünse eğer:)) Şimdiden ilginize ve alakanıza teşekkür ederim :)
al buda benden olsun

CappaBaron demiş ki:
EhL_i_KeyF demiş ki:
al buda benden olsun

Çok güzel olmuş ustam eline emeğine sağlık harikasın sen :)) İyi forumlar :))

Mojito

Bana yapabileceğiniz en güzel imzayı yapn. Photoshop hünerinizi görelim. bende kkoyacağım az sonra.

Avatarım bulunan hanım abla gibi abla (son bahar eşliğinde ) ve bu renkte :D avatar ve imza rica etsem ? eee güzel bi brushla ZEHiR yazarsanız sevinirim :)

ZEHiR demiş ki:
Avatarım bulunan hanım abla gibi abla (son bahar eşliğinde ) ve bu renkte :D avatar ve imza rica etsem ? eee güzel bi brushla ZEHiR yazarsanız sevinirim :)
bro bu topicte artık isteğin çok zor yerine gelir. Biraz beklersen ben yaparım ama 2-3 hafta falan beklemen lazım summer7:

Yukarı Alt