BEN BİR İMZA İSTİYORUM ARKA PLAN KIRMIZ YARALI BERİLİ OLURSA SEVİNİRİM ÜSTÜNEDE Bİ KAÇTANE ZOMBİE KOYUP ÜSTÜNEDE MC:ELİFZOMBİE YAZARSANIZ SÜPER OLUR VAKTİNİZ OLURDA YAPARSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TY

ne tür bişi olsun anime fln mı bunları belirtmenizi söledim bunları belirtirseniz istediğiniz şeye ulaşabilirsiniz Wink

Lib demiş ki:
avatarın nekadarda benimkine benziyo Sad
hep ben ne buLursam başkasıda onu aLıyor zaten miLLEte avatar yapıypon kenDininkinide deiştir ... Rolling Eyes
bunu kesinlikle senden esinlenerek almadım ve bu forumdan almadım benzese nolur ?

mc55filiz demiş ki:
BEN BİR İMZA İSTİYORUM ARKA PLAN KIRMIZ YARALI BERİLİ OLURSA SEVİNİRİM ÜSTÜNEDE Bİ KAÇTANE ZOMBİE KOYUP ÜSTÜNEDE MC:ELİFZOMBİE YAZARSANIZ SÜPER OLUR VAKTİNİZ OLURDA YAPARSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TY
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_UuR_ demiş ki:
mc55filiz demiş ki:
-Resim Silinmiş.
uur bana yaparmısın bu god of war resmini

pfffffff

Aileden
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler fakat 15 dk içinde site eski halini alacaktır korkmaya gerek yoktur.
Alacaklarınızı hemen alın ^^

-Resim Silinmiş.

güle güle kullan bakalım beğenecekmisin

A

Anonymous

Guest
güzel bir çizgi film resminin üstüne ( hani böle japon filan oluyo ya silkroad tipleri gibi) ha işten onda solunda bi kız resmi sağında bi erkek resmi güzel bi yerinede Ö ( kalp ) H yazarmısın şimdiden saol...
he bak ankaralee arkadaşın var a o tiplerde aynı o gibi ama renkleri biraz romantik olsun kendine göre yap işte :lol:

Kardesim bana söyle güzel bir imza yapabilrmsn kafana göre yap snn zevkine güveniyorum
can_ksk ExtraLo_OB member yazsın simdidne thx

Yukarı Alt