Parite virusu hayatimda tanidigim en etkili viruslerden biridir
bilgisayari kasmasi ile kalmaz kendini devamli gunceller
bunu temizleyebilecegin en iyi program avasttir
avasti bilgisayrina kurup baslangicta taramayi secersen sorunsuz tarayip kaldiricaktir

Parite virusleri kendini bilgisayarda bulunan her klasore kopyalayip asiri derecede bilgisayari kasiyor
sanal zekaya sahip viruslerin basinda gelen parite windows ortaminda silsen bile tekrar kendini guncelleyip yayilabiliyor en kesin ve etkili cozum avast ile msdost kipinde tarama yaparak temizlemektir

off cok saol cidden kafayı yıcektım ya cok kasıyo makına avastla bı taratayım ısallah duzelır cok saol

ben avastı kurdum bıglısayar yenıden baslasın mı dedı evet dedım sonra baslarken daha pc acılmadan bı tarama yaptı sonra secenekler sıktı 1.sil 2.hepsini sil 3.korumaya al filan diye ama 2 ye bastıgım halde bısey olmadı 1 e de bastım bısı olmadı sonra tekrar baslattım pcyı avastı actım acarken bı tarama yaptı bısı bulmadı sonra demıstın avast msdost kipinde tarat onu nasıl yapcam

soyledigin sekilde iste kendin sorunu anlatmisin zati aynen bu sekilde yapacaksin
ben avastı kurdum bıglısayar yenıden baslasın mı dedı evet dedım sonra baslarken daha pc acılmadan bı tarama yaptı sonra secenekler sıktı 1.sil 2.hepsini sil 3.korumaya al filan diye ama 2 ye bastıgım halde bısey olmadı 1 e de bastım bısı olmadı sonra tekrar baslattım pcyı avastı actım acarken bı tarama yaptı bısı bulmadı sonra demıstın avast msdost kipinde tarat onu nasıl yapcam
burada ikiye basinca hepsini siliyorzati

Yukarı Alt