Kayıt
18 Mayıs 2007
Mesajlar
52
Beğeniler
0


Açıklama

Bu program farm yapanlar için char reslemek için kullanılabilir.Aslında basit bir key presserdir (Tuşlara basma). En güzel özelliği tuşlara basarken oyunun ekranda olması zorunluluğunun olmamasıdır. Yani oyun ekranda olmasada program arkaplanda çalışabilir. Diğer bir özelliği ise silkroad penceresini boyutlandırabilmesidir oyunun penceresini %50 ve %100 seçenekleri arasında yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Önemli Not : Program açıkken herhangi bir yerden birşeyler kopyalayıp yapıştırırsanız program çalışmayı durdurur. Aslında tam olarak çalışmayı durdurmasada Res atan charın res alan charın seçili olma durumunu ordadan kaldırır ve reslenen charın ise mobu seçmiş olma özelliği iptal olur. Yani program çalışırken herhangi birşey kopyalarsanız resleme işlemi durur oyuna dönüp yeninden res atacak olan charınız ile res atacağınız charınızın üzerine shift ile tıklayıp seçemeniz ve res alan charında moblara saldırması için yeniden bir mob seçmeniz gerekmektedir.

Kullanımı

Yukardaki resimde numaralandırdığım yerlerin tek tek ne işe yaradığını açıklayacağım.

1. Bu alan bilgisayarınızda açık olan tüm sro clientlerini isimleri ile beraber gösterir.
2. Bu alan clientlere yeniden isim verebilmenize olanak tanır mesela client 1 veya client 2 şeklinde isim vererek karışıklığı önleyebilirsiniz.
3. Bu alan F1 deki skilinizin bulunduğu konumu seçmenize yarar. Eğer res skiliniz F1 de 1. Slot da ise buraya 1 yazmalısınız.
4. Bu alan seçilen skilin kullanım aralığını saniye cinsinden belirlemenize olanak tanır. 5 yazarsanız 5 saniyede bir skili kullanır.
5. Bu seçenek hakkında tam emin değilim sanırım pencere modunu aktif ediyor ama bilemiyorum tam olarak.
7. Bu alan silkroad penceresini yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır. Pencereleri %50 küçülterek pc nizin daha as kasmasını sağlayabilirsiniz.
8. Bu seçenek aşağıdaki client listesinde bulunan alanın yenilenmesini sağlar mesela sonradan bir client açarsanız ve listede gözükmezse bu butona tıklayıp görünmesini sağlayabilirsiniz.
9. Programı başlatır.
10. Programı durdurur.Virüs Tarama Sonuçları :Virustotal. MD5: 4a7f03a182d7d59e0cc1666c181a104a Suspicious.Insight Win32/Packed.Autoit.Gen PUA.Script.Packed-3

Not: Kesinlikle zararlı birşey yoktur. Sonuçlarda görünenlerin tamamı programın yazıldığı autoit dilinin false positive etkisinden kaynaklanmaktadır. False postitive hakkında detaylı bilgiye google dan ulaşabilirsiniz.Değişiklikler :

Tüm yaziyi Görmek için Buraya Tıklayin


- 2.0.9 -

Otomatik Res Kabul Etme Eklendi.
X Duruş Zamanlaması Eklendi.


- 2.0.8b -

Durulacak levelin gösterilmesinde bazı geliştirmeler yapıldı.
Bir kaç küçük değişikler yapıldı.

- 2.0.8a -

Durulacak levelin gösterilmeme sorunu düzeltildi.

- 2.0.8 -

SBot AC Mode deki sorun giderildi.
Ulaşılan levelin gösterilmemesi sorunu giderildi.

- 2.0.5 -

Programın arayüzü yenilendi.

False positive den kaynaklanan ve virüs varmış gibi uyarı verilmesine neden olan etmenlerde azaltılma yapıldı.
download link : http://rapidshare.com/files/382050936/AutoRes_2.0.9.rar.html
http://www.dosya.tc/AutoRes_2.0.9.rar.html
 
Yukarı Alt