exlnwo.png

NubeCoder Auto Buff - Ress - Pot - Key Helper olarak kullanabileceğiniz "Tool 5000"in Yeni versiyonu çıkmış bulunmakta.
Başlıca özelliği bot gibi siz internet sayfasında vb. dolaşırken o key helper, auto ress gibi özelliklerini kullanabilmesidir.

Auto Pot Bölümü ve Açıklamaları
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Download
Download
Dosya.tc
Download

Kod:
Rar Pass:www.extraloob.com
Enable İşaretlenmediği Sürece Program Çalışmaz!
Hata Alanlar İçin!
Microsoft .Net Framework v3.0 veya daha üst versiyonunu kurman gerekir.

Download
Microsoft .Net Framework v3.0(32Bit)
Download
Download
:arrow: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=70848
Microsoft .Net Framework v3.0(64Bit) :arrow: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=70849
Download

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Diğer bölümlerin açıklamasını yarın veya ertesi gün ekliyeceğim. şu sıralar çok yoğunum :sfff: :byes: I'm going to bed. :uyku:

MaRJiNaL demiş ki:
exlnwo.png

NubeCoder Auto Buff - Ress - Pot - Key Helper olarak kullanabileceğiniz "Tool 5000"in Yeni versiyonu çıkmış bulunmakta.
Başlıca özelliği bot gibi siz internet sayfasında vb. dolaşırken o key helper, auto ress gibi özelliklerini kullanabilmesidir.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Download
Download
Dosya.tc
NubeCoder.com
Download

Kardeş Zipden Klasöre Çıkartığımda Programı Açtığımda Sorunla Karşılaştı YAzısı Geliyor ! Ne Yapmam Gerekiyor ?

Oyuna Gırıpde Calıstırıcaksın Arkadas :wink1: Da Bana Auto Res Acıklaması Lazım Senı Beklıorum Kardes :wink1:

Arkadaşlar program Legend 4 geldikden sonra çalışmamaktadır. Yeni versiyonu çıktığında gerekli açıklamalarla beraber güncellenecektir. Takipde kalınız :wink1:

aynı hata banada gelıyor rardan cıkartıyorum tıkladıgımda sorunla karsılastı hatası verıyor ve 3 char acık nedir bunun çözümü lütfen yardım :'(

MaRJiNaL demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
Arkadaşlar program Legend 4 geldikden sonra çalışmamaktadır. Yeni versiyonu çıktığında gerekli açıklamalarla beraber güncellenecektir. Takipde kalınız :wink1:

exlnwo.png

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Download
Download
Dosya.tc
NubeCoder.com
Download

MaRJiNaL demiş ki:

hacım ben bunu demiyorum benım anlatmak istedigim şu
1. Siteden programı indirdim
2. Rardan cıkarttım
3. Programı açtıgımda Hata Raporu Gönder Gönderme iletisi gelıyo yanı bir sorunla karsılastı hatası bu hatayı alıyorum bunun çözümünü sordum ben

Yukarı Alt