hacker__ demiş ki:
Pennywise demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
bence bu sahte adam ssde nıye ısımlerı göstermıyor var bunda bır ipnelik Idea Idea Idea
yahu arkadaşım senin zekanla ilgili bir sorununmu var? ss i BEN ALDIM DİYORUM BEN
------------------------------------------------------
Zuhahah koptum burda Abi bu hastalığı ben biliyom bizim orda kronik beyin eksikliği diyolar
:) :lol: :mrgreen:[/quot
bizim burdada 2kısı konusurken 3,ceye ne dustugunu herkes bılıyor Mad

ss e fake diyen kişi ss i kendi charımla aldığımı yazdığım msj ı okumadığını o yüzden fake zannettiğini belirtti uzatmaya gerek yok

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
bence bu sahte adam ssde nıye ısımlerı göstermıyor var bunda bır ipnelik Idea Idea Idea
yahu arkadaşım senin zekanla ilgili bir sorununmu var? ss i BEN ALDIM DİYORUM BEN

Oha yani oha...Batu bu ahlaksız herife cevap mı verdin bir de? Terbiyesiz luzumsuz herif,ona en güzel cevap bandır...

Unutmayın,bu sitede küfür içeren postlar atmak direk BAN sebebidir...

Hayret ben daha +6 basmış değilim. ayrıca %100 phy si çok sağlam emanet.. birde merak ettiğim en yüksek + basılma seviyesi nedir acaba ?

ona mutlaka astral ve immortal basılmıştır fakat +9 a basıldığında + tutmuş olup astral ve immortal silinmiş olabilir bu 2 si olmadan sro bastırmaz kolay kolay yakar yok eder ibneler Evil or Very Mad

Yukarı Alt