1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   modbasvuru

aSpx’e 6 Sene Turnuvalardan Men Cezası Verildi


 1. Kwanza

  Kwanza rank8

  Kayıt:
  1 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.539
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ECO.COBRA oyuncusu Pedro “aSpx” Slatovisk WCG turnuvasında hile yaptığı gerekçesitle suçlu bunduktan sonra 6 sene men cezası aldı.

  Geçen günlerde, Pedro “aSpx” Slatovisk’in Youtube’da yayınlanan videosundaki tartışmalı hareketleri ile gündeme geldi. Hile yapıp yapmadığı hakkındaki şiddetli tartışmalardan sonra karar kesinleşti.

  Brezilyalı WCG organizatörü Alessandro “apoka” Marcucci, bugün Brezilyalı oyuncunun ağır bir şekilde ceza almasına karar verdi.

  Marcucci’ye göre, Slatovisk küçük beyaz bir nokta ile düşmanlarını takip etmesine yarayan bir hile kullanmıştı. Mouse ile kolayca açılıp kapanan bir hile olduğunu açıkladı.

  Organizatöre göre, karar birçok iyi Brezilya’lı oyuncuyla konuşularak verildi. Tüm oyuncular Slatovisk’in hile yaptığı konusunda mutabık kaldılar.

  “ Marucci’nin TeamPlay.com.br’ye yaptığı açıklamada: “aSpx” tüm turnuvalardan men edilmiştir. Minimum olarak 6 sene men cezasıyla beraber 3 yıl sonra ceza tekrar gözden geçirilecektir. Cezanın içinde g3x-cup, Brazil Cup and Allstar Games gibi büyük turnuvalar da dahildir.

  “ ECO.COBRA için verilen karar: Takım minimum olarak bir sene uzaklaştırma almakla beraber altı ay içinde ceza tekrar gözden geçirilecektir.”
   
 2. hoLaaa

  hoLaaa olduser

  Kayıt:
  13 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.143
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Web Tasarım Ve Programlama
  Şehir:
  World
  bence 6 sene az kalmış hiç turnavaya katılamaması lazım hile kullanlar affedilirse yine aynısı olur
   
 3. Frequency

  Frequency rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  535
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çok Serbest :)
  Şehir:
  Yer Altı
  Hobaa yok bu sefer aynısı olmaz yapamaz ki şuan cs yi ya bırakır.Yada daha çok çalışıp 6 sene bekler ki muhtemelen 3.senede affedilecektir.