Takımı
Besiktas
Gecenin bu vaktinde neden yazdığımı bilmiyorum, katlandığınız için sağ olun.

*Saçma sapan yorumları olanlar, lütfen kendisine saklasınlar.

Başlığı neden açtığım hakkında herhangi bir fikrim yok. Yağmur yağıyor, oda zifiri karanlık.Sigara dumanı ve monitör ışığı hariç tabii.

Geçmişi çok kirli, kimle nerede ne yaptığı belirsiz, hatta mahallesinde adı çıkmış birisine aşık oldum. 3-4 ay boyunca nedenini bilmediğim bir şekilde tüm gecelerimi, gerekirse paramı, gerekirse göz yaşımı, gerekirse uykumu - uykusuzluğumu bu kıza harcadım. Hiç birinin lafını etmem. Yıprandım açık konuşayım. Çünkü çok zor birini seçmiştim kendim için, kaldıramayacağım bir yüktü belki, girdim altına. Var gücümle kaldırmaya çalıştım. Ücretsiz psikolog diyin, aptallık etmişsin diyin, ne derseniz haklısınız. Çünkü bugün o kaldırmaya çalıştığım yük, üzerime düştü. 2. kez ağır bir şekilde terk edildim.

Sebep ?

Hangi sebep ? Sebebin kelime anlamını sorsanız bilmez. Benden önceki sevgilisinden tekme tokat dayak yiyen, her gün sevişmeye zorlanan, kabul etmezse yine dayak yiyen bir kızdan bahsediyorum. Babası hapse girip çıkmış, evinde huzur olmayan bir kızdan. Bu kızı hayatında hiç olmadığı, belki de hiç olamayacağı kadar mutlu ettim. Yani çabaladım, ama başardım inanıyorum buna. Neyse bayram geldi, doğru dürüst konuşamaz olduk. Sms paketi bitmişti, hergün sigarasına paran bulan kız, sms paketine para bulamadı. Bense hergün farklı Türkcell bayiilerini zengin etmekle meşguldüm. Gecenin 1'inde arardım, bayram ziyaretindeydi. Düğümlenmiş bir sesle telefonu kapatırdım. 5 dakika sesini duymak için günde min 20 kez arardım. Hayatımda hiç yapmadığım şeyi yaptım, açtım telefonu, şarkı söyledim. Yine hayatımda hiç yapmadığım birşeyi yaptım, şairliğe soyundum. Akrostiş şiir yazdım, uzuuun uzun yazılar yazdım ona ithafen.

Bitti ..

Bu gece bitti, çıktı gitti hayatımdan. Sebebi 'özledim, buluşalım' cümlelerimden sıkılmış olmasıydı. Ya da bulabildiği en iyi sebep buydu. Fazla ilgi alakam, kendimden önce onu ön planda tutmam sıkmıştı sanırım. Saçma sapan konuşup, kendince açıklamalar yapmaya çalışıp canımı sıktı, sigaralarıma ateş oldu. Eski sevgilisinin (tekme tokat dövüp erkeğim diye geçinen şerefsizin) aklını karıştırdığı itirafını almak da geç olmadı.

Geriye kalan ?

Gümüş bir kolye, gözlerinden daha mavi olmayan bir kulaklık, bir misket, bir küpe, ufak bir kutu. Onun için yaktığım ilk sigaramın buruşmuş, yaşama tutunmaya çalışan eski püskü boş bir sigara paketi. İçinde milyonlarca anlam yüklü ..

Özet

Kimseyi sevmeyin, demiyeceğim. Aşık olmayın ! demiyeceğim. Bağlanmayın, demek zorundayım. Sonu acı veriyor. Ya gününüzü gün edin, birgün onla birgün başkasıyla. Ya da adam gibi birini bulun, tutun elinden ve asla bırakmayın.

Akrostişi de yazıyorum, 'meraklısına'.

F'aili meçhuldü kalbime bıraktığın aşk.
A'nnene 'anne' deyişim kadar saf.
T'ek tek öptüğüm parmakların kadar temiz.
M'azeretsiz gülüşmelerimiz kadar gerçek.
Al'nından öpmeyi unutuşum kadar heyecanlı.
N'edensiz sırıtmalarım kadar nedenli.
U'tancımcdan yere düşen sigaramı alamamam gibi.
R'uhunu ruhuma değdirmek için sımsıkı sarılmalarımız gibi belki.

Y'alansız sevmelerim kadar doğru girdin hayatıma.
Ü'tümü yapmak ıstedin ya yıllarca?
C'anlı şahidinim, kadınınım dedin bana.
E'lini tuttuğumda ellerimin sönüklüğü kadar gerçek sevdim seni.
O'ğlumuz olursa, bu şiiri okut olur mu ona?
K'adınım benim, hoşgeldin gönlümün kapısına.

Konuyu 30 ekimde açmışım, bu olaylardan 4 gün sonra barışmıştık. Fakat 10 saniye önce bu hikaye 'bir gün okurum' niyetiyle aldığım kitabın üzerinde duran tozdan, içine sinmiş matbaa kokusundan daha anlamlı değil. Onlar gibi hiç açılmamak üzre, birdaha asla koklanmamak üzre kapandı. İyi miyim ? Sanmıyorum. Saçma gelir, ki bana da saçma geliyor ama severek ayrıldık, ikimizin iyiliği için ayrıldık. Belki iyi gelecek ikimize de. Ama bu olay, saçma olduğu gerçeğini asla değiştirmeyecek.

:( :confused1:

Üzüldüm kardeşim bizde yağmuru fırsat bilip romantik bir yürüyüşe çıkmıştık ama fazla yürüyemedik baya fazla yağıyodu. Gittik içtik bizde :kalp: :kalp:

Addicted demiş ki:
Üzüldüm kardeşim bizde yağmuru fırsat bilip romantik bir yürüyüşe çıkmıştık ama fazla yürüyemedik baya fazla yağıyodu. Gittik içtik bizde :kalp: :kalp:
Şemsiyeniz yokmuydu ?

saçma birşeyler yazsak olma mı? gecenin anlam ve önemine dair ! çok içimden geldi lan hadi " he yap " de çok güzel saçma bir yorum yazacağım.

Takımı
Besiktas
xtollgax demiş ki:
saçma birşeyler yazsak olma mı? gecenin anlam ve önemine dair ! çok içimden geldi lan hadi " he yap " de çok güzel saçma bir yorum yazacağım.
Yapma hacım :)

Güzel bi kız gördüğümde kendime "önüne bak" diyorum herzaman. Aşık olmak en nefret ettiğin en çok acı çektiğim şey oldu hep. Yine aşık oldum bilerek ve isteyerek. Küçük bi umut yetiyo delicesine aşık olmaya bağlanmaya. Her şey tozpembe gözüküyo bi anda. Ama reddedildikten sonra çekilen acı çok büyük ve derinden oluyo. Özellikle beni aylarca etkiler... Diyeceksiniz hep mi reddedildin? Hep reddedicek kişilere aşık oldum diyelim gözüm yükseklerde sanırım, yalnız kalmayayım diye herhangi bi kızla da çıkmam ne yapayım? Ya hep ya hiç..

Ufuğa göre aşk (daha yarım saat önce yazdı :D) ;
- Resim Silinmiş.

Buda benden size gelsin :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o zaman bir parça veriyorum

23 yasindan sonra evnlencegin bi kiz aramak daha mantikli cunku artik ergenlik denilen bilincsiz ve maymun istahlilik donemini gecip mantikli dusunme ve dogru sonuclar verme evresine geciyoruz buyuzden 23 yasindan asagisi seninde dedigin gibi gonul eglendiriceksin arkadasim

UnDeFeateD demiş ki:
Güzel bi kız gördüğümde kendime "önüne bak" diyorum herzaman. Aşık olmak en nefret ettiğin en çok acı çektiğim şey oldu hep. Yine aşık oldum bilerek ve isteyerek. Küçük bi umut yetiyo delicesine aşık olmaya bağlanmaya. Her şey tozpembe gözüküyo bi anda. Ama reddedildikten sonra çekilen acı çok büyük ve derinden oluyo. Özellikle beni aylarca etkiler... Diyeceksiniz hep mi reddedildin? Hep reddedicek kişilere aşık oldum diyelim gözüm yükseklerde sanırım, yalnız kalmayayım diye herhangi bi kızla da çıkmam ne yapayım? Ya hep ya hiç..

Ufuğa göre aşk (daha yarım saat önce yazdı :D) ;
- Resim Silinmiş.

Buda benden size gelsin :)
özelimize niye saygı göstermiyorsun :oops: :cry: :mrgreen: sövdüklerimi niye çekmedin :D

Ne özeli la o konuşmada hep benim özelim vardı senin yazdıklarının hepsi bana hakaretti :D

UnDeFeateD demiş ki:
Ne özeli la o konuşmada hep benim özelim vardı senin yazdıklarının hepsi bana hakaretti :D
:mrgreen: :mrgreen: LTP Mağazaların`a girme bence :D

Takımı
Besiktas
Sözcükler resmen anlamsız kalıyor kim ne dese ne etse unutmak için zamana ihtiyacın var bu zamanda baya sersemlersin anlamsızca yaşarmışsın gibi olur sonrasında belki tam anlamıyla unutmak değilde o içinde acıyan tarafın biraz iyileşir.
Bu arada yapmadığın alışkanlıklara başlama olan alışkanlığınıda artırma çünkü o senden değerli değil emin ol çevrende seni seven insanlar var ilerde senin değerini bilen bir kız mutlaka çıkacak bunlar yaşanana kadar okulunu bitir maddi durumunda olunca hayattan çok zevk alacağın günler gelecek o zaman bu geride kalanların belki ismini bile hatırlamayacaksın

Yukarı Alt