arkadaşlar olympus serverinde olanlar özellikle dikkat etsinler bazıları nickini de verceğil Dj_AkMaN_05 id li bi eleman insanları bazı siteler yönlendirerek herkesin id şifre gizli soru gibi şeylerini yazmasını istiyo. karşılık olarak ta 100 silk vereceğiz diye söylüyolar mod lardan isteğim herkese bunu iletin. kimsenin canı yanmasın. siteyi de veriyorum sakın girmeyin: BEDAVA100SİLK.COM.TR.TC bu siteyi indirecek arkadaşlar varsa aramızda, çabuk davransınlar. belki siz güleceksiniz ama buraya bedava silk alacam diye id pw vs. yazıp gönderenlerde var. bilgilerinize sunarım EXTRALOOB.COM ailesine sonsuz selamlar... :lolmuch: :lolmuch:

1-başlığı ve içeriği küçük harflerle yaz
2- link vermek yasak link kaldır
3-kimse ıd pw vericek kadar geriii olamaz

bu dediklerimi uygula lütfen aksi taktirde kilitlerim

tşk

DÜZELTTİM KARDEŞLER AMA DİKKAT EDİN SİZ BELKİ İNANMAZSINIZ AMA İNANACAK ÇOK İNSAN VAR BENDEN SÖLEMESİ

rica ediyorum başlığıda küçültürmüsün bundan sonraki yazılarınıda küçük harflerle yaz lütfennn...
punusher demiş ki:
DÜZELTTİM KARDEŞLER AMA DİKKAT EDİN SİZ BELKİ İNANMAZSINIZ AMA İNANACAK ÇOK İNSAN VAR BENDEN SÖLEMESİ

bilmeden yaptım ama düzelttim tüm mod arkadaşlara ve site adminine teşekkürler... extraloob ta olmak bi onur....

Yukarı Alt