A

Anonymous

Guest
Ya benim anlamadıgım 2 tane sey oldu oyunla ilgili 1. si can potu basmıo 2. si su yan tarafta bi kutucuk war ne işe yarıo hemen ekranın sag tarafında bisi war onu anlamadım bide kaleler 5 e cıkmıs sanırım 6 da olabilir sunu soylemek istiorum oyunun hotandan obur tarafı avrupa bu tarafı turkiyemi o taraftaki kalelerde yuksek lvlli kişilermi war yoksa aynı lvl mi??? yani bizim janganla onların ilk kalesi aynımı oyuna hiç aklım ermedi *!

keash demiş ki:
Ya benim anlamadıgım 2 tane sey oldu oyunla ilgili 1. si can potu basmıo 2. si su yan tarafta bi kutucuk war ne işe yarıo hemen ekranın sag tarafında bisi war onu anlamadım bide kaleler 5 e cıkmıs sanırım 6 da olabilir sunu soylemek istiorum oyunun hotandan obur tarafı avrupa bu tarafı turkiyemi o taraftaki kalelerde yuksek lvlli kişilermi war yoksa aynı lvl mi??? yani bizim janganla onların ilk kalesi aynımı oyuna hiç aklım ermedi *!
bi sonraki küfür yazışında tarafımdan süresiz banlanacaksın,burası meyhane değil kafana estiği gibi konuşamazsın Evil or Very Mad

Pennywise demiş ki:
keash demiş ki:
bi sonraki küfür yazışında tarafımdan süresiz banlanacaksın,burası meyhane değil kafana estiği gibi konuşamazsın Evil or Very Mad
Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
nie bukadar kızdını anllamıs deilim ortak ama beni alakadar etmek bitek 1 kelime yazdım die banlanacaksam canın saolsun banla Idea

keash demiş ki:
nie bukadar kızdını anllamıs deilim ortak ama beni alakadar etmek bitek 1 kelime yazdım die banlanacaksam canın saolsun banla Idea
birtek kelime yazdığın için değil,küfür yazdığın için

A

Anonymous

Guest
msnden alısmısım ve on iyetle yazmadım hızlı yazdıgım için dusunmeden yazmısım kusura bakma
ama bu kadar kızmana gerek yoktu ama hiç sorun deil ayrıca kufuru herkes edio bi bize
gelincemi oluo bu ban dun sitede adamlar demediklerini bırakmadılar ben kufurr istegi ile yazmadım onu ayrıca kufretmeyide sevmem sadece alıskanlık Exclamation

arkladaşlar bana şu europe daki karakterlerin mesela wizard ın hangi skilleri açılacağı ve str ye mi int e mi verileceği konusunda yardımcı olursanız çok makbule geçer.(Makbule kim derseniz bende bilmiyorum)

ben dün sitede yoktum,ayrıca küfür eden kim olursa olsun sonuç aynı olacaktır ayrıcalık yada kişiye kasıtlı ban yoktur bu forumda.küfür=ban

A

Anonymous

Guest
ya işte bende diorumki arkadasım kufur ban ok ama tartaklamanın luzumu yoq
uyarabilirdin hareketlerime devam edersem ok haklısın ama bi *** yuzunden banlanacaksam
komik olur derim Exclamation kufurdur ok ama yanlıslıkla yazılan bi kelime idi Exclamation

A

Anonymous

Guest
destek için sago arkaasım bak topici oku gordunmu once banlamaya bunlardan basa istersen
sayın mod Wink

Yukarı Alt