Jim

rank8
Arkadaşlar ben oyunu yükledim ve char açtım kendime server=Thien Binh tüm oynuyanlar oraya gelebilir server o seçememin hiç bir amacı yoktur ölesine seçtim şuan 3 IvI yım herkesi beklerim

Jim demiş ki:
Arkadaşlar ben oyunu yükledim ve char açtım kendime server=Thien Binh tüm oynuyanlar oraya gelebilir server o seçememin hiç bir amacı yoktur ölesine seçtim şuan 3 IvI yım herkesi beklerim
3lvl yım demişsinde bişi sorucam yanlış anlama.Nasıl okudun "lvl" yazısını bi sölermisin çözemedim.

ganigani demiş ki:
hayım "lvl" yazısına "yım" eki getirmişsinde ben bir türlü getiremedim o eki.nasıl okudun"lvl" yazısınıda "yım" eki getirdin diyorum :?
levelim degil ıvıyım diyo okuyo biçok insan :S

Jim demiş ki:
Kardes Gel Thai ile baslıan server a herkes orada

arkadaslar bana bıraz bılgı verırmısın uzun suredır sıteye gıremıodum gerıde kaldım arastırdım ama client ını fln bulamadım bı arkadas yardım ederse vsro ya bı bakabılrm...

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
__Thieves__ demiş ki:
arkadaslar bana bıraz bılgı verırmısın uzun suredır sıteye gıremıodum gerıde kaldım arastırdım ama client ını fln bulamadım bı arkadas yardım ederse vsro ya bı bakabılrm...

pardon seni görmemişim. İsrodan tek farkı herkes silk alabiliyo sen alamıyosun bot serbest aynı isrodaki gibi serverler populated. bol bol çekik gözlü insan var onlar aralarında vietnamlıların dilinden konuşuyo sen anlamıyosun

Yukarı Alt