Beyler ben sbot ile auto pm atabilirsiniz dc yerse chrackter auto girer ve pm ye devam eder istediğiniz kadar (pc kaldırdıgı kadar) karekterle ve değişik serverlarda kuradabilirsiniz pwp serverlarında bile çalışıyor diye duydum ama bu programı bulamıyorum böyle birşey varmı varsa lütfen benimle en azından bu programın adını paylaşırmısınız.

adam chat bot arıyo.. keypresser gibi bi programı sbotla çalıştırırsan olabilir..

bende değiştirdim sende alıntıyı sil ört pas edelim olayı :mrgreen:

iTools key presser var birçok tuş kombinasyonu yapabiliyo çok eskiden kullanıyodum. Sadece oyunlarda değil birsürü uygulamada yardımcı oluyo. Öncelikle yazmak istediğin yazıyı yazıp kopyalayacaksın daha sonra bot chat ekranını açıp key helperi ctrl+v, enter şeklinde ayarlayacaksın. 20 30 saniyede bir yaptırırsan iyi sonuç alırsın. Bikaç bota yaptırmak için alt+tab, ctrl+v, enter şeklinde yaparsan botlar arası gezip yazıyı gönderir. Tamamen yaratıcılığına kalmış..

Ben bu programla travianda 1 saniyede 5 saldırı yolluyodum hey gidi günler hey :D

Beyler benim aradığım şöyle bi program bilgisayarımın kaldırdığı kadar değişik serverlarda reklam yapmak istiyorum bunu yaparkende bilgisayarı kullanmak istiyorum sbot un bir programı varmış dc yese bile geri girip pm ye devam ediyormus bilgisayarın kaldırdığı kadarda açabiliyormuşum bunu bana söylüyen adama 1haftadır ulaşamıyorum çareyi buraya yazmakta buldum sbot uzmanları bliyodur diye isroda hani vardırya otomatık yazı ile reklam atarlar adamlar onlarda sbot ile yapıyormuş bu olayı :S

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
bildiğim kadarıyla sbotta böyle bi eklenti~ayar yok.
ama varsa bende kullanmak isterim

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sbot ile girersin charlarina oto chat programi ile yazdirirsin diledigini lakin pm olayini anlamadim. Pm ile degil All Chatten yaziyor dedigim program. Eskiden paylasilmisti sitede bir bakayim

pm den kastım all cahtten yazılan yazı kardeşim eger bu prgramı bulabılırsek cok minnettar kalırım sizlere.

sytgkdmr demiş ki:
bildiğim kadarıyla sbotta böyle bi eklenti~ayar yok.
ama varsa bende kullanmak isterim

Ya bunu dediğini sunmuştu bir tanıdığım isroda silk vb satışları yapıyor kendisi ama ulaşamıyorum 1haftadır bu programda bana acil lazım olduğundan eminim ama yaygınlaşmamış sanırım %90 ı bilmiyor bilende ismini unuttum diyor :(

Arkadaşlar bu program Sbot acc miş dogrumudur acaba ona göre alacagımda

Wax Whine demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/zszc-water-fire-auto-yazi-yazma-t231728.html

Cok eski konu link patlamamistir umarim
İste bu benim dedigim program itools:D

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
http://www.mediafire.com/?jhz5c3ddmhy
Hocam indirdim ama COMDLG32.OCX hatasını veriyor bu dosyayı nerede atmalıyım.

Yukarı Alt