merhaba arkadaşlar ben uzun seneler sonra tekrar silkroad oynamaya karar verdim ancak tamamen ticari olarak düşünüyorum.elimde iyi bi bilgisayar var botla 3 lü kasıp güzel charlar oluşturup satmayı düşünüyorum sizce piyasayı göz önüne aldığınız da bu iş bana getiri sağlayabilir mi?

Bir de 3 lü party şeklinde kasmayı düşünüyorum karakterlerimi nasıl seçmeliyim?

Kazandırmaz hatta zararına olur.Charlar zor satılıyor.Hem önemli olan charın seti gerisi boş.

arkadaşlar herhangi bi giderim olmıcak elektrik masrafım vs. çünkü yurtta kalıyorum.ne kadar kasarsam kardır diye düşünüyorum

Yinede zor.Muhtemelen charları clean satıcaksın yani en azından 110+ olmaları lazım aşırı zaman alır 3lü şekilde.En azından 8li pt bul yada kendin oluştur

6'lı pt oluştursam nasıl olur? eğer 3 lü pt yaparsam 110 lvl e ne kadar sürede ulaşırım?ayrıca bu siteyi çok sevdim muhatap bulabiliyoruz bu sitede

Süre konusunda birşey diyemem.Ama 3lü sakat. Warrior şart.Warrioru bufflayıp healliycek cleric şart.Orbitve speed basacak bard lazım.1 Wizardın yeteceğinide sanmam en az 2 tane gerek.
Sonuç 2 warrior.1 bard 1 cleric 2 wizard 6lı pt için kullanabilirsin.

Takımı
Seçiniz...
Zippy demiş ki:
Süre konusunda birşey diyemem.Ama 3lü sakat. Warrior şart.Warrioru bufflayıp healliycek cleric şart.Orbitve speed basacak bard lazım.1 Wizardın yeteceğinide sanmam en az 2 tane gerek.
8li pt den vazgeçmem ya tam ya hiç cool2:

CooL AngeL demiş ki:
Zippy demiş ki:
8li pt den vazgeçmem ya tam ya hiç cool2:
8li royal partinin yerini tutmaz tabi :nod:

Yukarı Alt