Selam.
Şu an sro işini arasıra yapıyorum. Onun yerine CS 1.6 oynuyorum. Herkesde bi' hile. Ne iş diyince de hemen ''zuhahahah ezzzzzikkkk!!!'' diye cevap veriyorlar - Ki bunu kınıyorum- o yüzden hem wall hack hemde oto hs(headshot) buldum. Kullanmaya çalıştım 2 kez açabildim. İşe de yaradı ama sxe hep kapattı. Hep... SXE den nefret eder oldum. Nasıl çalıştıracağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Hayırlı kasmalar.

Sxe ile bağlandığın serverlarda hack kullanamazsın.
Sxe siz girersen onlardan yararlanabilirsin.

Ne iş diyince de hemen ''zuhahahah ezzzzzikkkk!!!'' diye cevap veriyorlar - Ki bunu kınıyorum-
Öyleyse ben de seni kınıyorum üstüne bide zuhaha ezik diyorum. CS oynamam ama hack kullananlar asıl eziklerdir

komün nickin ve insanları ezerek cs oynayanları sınıflara ayırma eğilimin tam bi çelişki içinde che :roll:

ama hile yapanlar herzaman ezilmeye mahkumdur :roll:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
DaWixed demiş ki:
Sxe ile bağlandığın serverlarda hack kullanamazsın.
Sxe siz girersen onlardan yararlanabilirsin.
Çok Acan Gordum .. Sxe Hackler Var Ancak Cıktıktan 1 gun sonra Ise Yaramıyor ... Vede Acmayıpta beyler ben vall degılım dıyende cok gordum .Onlara Ise Zaten Wall 'ın %1 ini Bile OynayamıyorsuN Nıye Gaza Geldınkı dıyorum.İyi Taktik :D

Wall açmak çaresizliktir. Artık eziklikten bıkmış, egolarını tatmin etmek isteyenlerin kullandığı, "artık bende ezicem muhahah" diyerek açtıkları birtür programdır. Sxe kırıcılar her yerde mevcut. Hatta yeni çıkan wall dediğimiz program vardı. Esmer.exe idi adı. Bu sxe açıkken açılıyordu birkaç ayarı yapıldığında. Ama kullanmayın kullandırtmayın. Gelen küfürler annenize babanıza bacınıza vesaire gelicek. Eğer göze alıyorsanız siz bilirsiniz.

Che Guevara demiş ki:
Öyleyse ben de seni kınıyorum üstüne bide zuhaha ezik diyorum. CS oynamam ama hack kullananlar asıl eziklerdir
Arkadaşım yapmayın allahınızı severseniz ya!! Devrin nasıl bir devir olduğunu biliyoruz. İçiniz elveriyor mu? Hanginiz SRO da bot kullanmadınız merak ediyorum... (Ben kullanmadım ne olduğunu bile bilmiyorum açıkçası) Cs de herkesde hile... Kafa cfg 'si denilen bir takım şeyler.
Benim de bunu istemem gayet doğal....

Wall(Hile) acan Caresız bır Lamer(ezik)tir. Bence Seni Tüm Duzgun Cscılerın Kınaması Lazım =)

DeadLy_KaTaNa demiş ki:
4 yıldır cs 1.6 oynuyorum..... -.-
4 Yıldır Cs Oynuyorsan Pro Olman Gerekiyor. Pro Olan Kişi Wall Kullanma Gereksinimi Duymaz..
Bu Arada 2dk'lık İşin Var cs1.6 EXL Serverinde Adminim Tek Yapmam Gereken Sadece banlamak..

Ps: Cfg Sadece Oyun Ayarlarını Başkasının Yapmasıdır. Bu Bir Hile Değildir..
Ps(2) : Sro Bot Kullandım Ama o Ayrı

Bence Bırak Wall'u Dm Server Bul Kas Biraz Pro Ol Sora Düzgünce Oyna :wink1:

Ps(3): Vardı Ama Matematik Problemine Dönemesin Die Sölemiorum :mrgreen:

Yukarı Alt