Oyunda Çıkan Uniquelerin Yanına Nasıl Işınlanabilirz Gm Olarak Bunun Kodunu Bilen Arkadaşımız Yardımcı Olabilir Mi Lütfen Acil Yardım Gerekiyor........

CosmicGate demiş ki:
öyle bi kod yok
oynadığım bir pwp serverında tg uru isy lureledim ve ben yanında değiilken gm direk yanlarına ışınlanıp onları kesti ancak şimdi biz luredeki uniqueleri kesmek istiyoruz ama o kodu veya nasıl yaptığını bilmiyoruz

Phantoso demiş ki:
warp xxx istedigin yere işınlanma
onu biliyorum ondan hariç mesela unique diyelim ki lurelendi atıyorum taklamakanın en köşesinde bir yerde onun yanına direk ışınlanma bir pwp serverde GM ışınlandı ancakk ben nasıl yaptğıını bilmiyorum ben orda olsam neyse oyuncunun yanına ışınlanmayı biliyorum ama bunu nasıl yaptı bilemiyorum :(

ahmetcanozen demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
öyle bi kod yok
oynadığım bir pwp serverında tg uru isy lureledim ve ben yanında değiilken gm direk yanlarına ışınlanıp onları kesti ancak şimdi biz luredeki uniqueleri kesmek istiyoruz ama o kodu veya nasıl yaptığını bilmiyoruz
GMin moblarin yanina isinlandigini gorecek kadar yakinsan moblarada yakinmissin iste.

Ayrica boyle gm liğin oldugu bir serverda neden oynuyorsun

Lemonade demiş ki:
ahmetcanozen demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
öyle bi kod yok
GMin moblarin yanina isinlandigini gorecek kadar yakinsan moblarada yakinmissin iste.

Ayrica boyle gm liğin oldugu bir serverda neden oynuyorsun
Ben TG lureledim adamlarda global attı şu tg kes filan diye bende hotandaydım sonra noticeden TG here yazdı GM bende Gittm GM oradaydı ayrıca aynı anda uru da lureliydi onu kesti sonra urunun yanına gitti ve ben ondan sonra geldim gene nasıl oluyorda ben orda olmadan uniquenin yanına gidebiliryor yani bunun bir kodumu var ne bu :(

Öyle bir kodlama yok ama /warp koduyla bunuda yapabilir kişinin nerede oldugunu öğrenebilir ardından yanına warp ile ışınlanır zaten.

Sir Valek

Tanınıyorum
ahmetcanozen demiş ki:
Oyunda Çıkan Uniquelerin Yanına Nasıl Işınlanabilirz Gm Olarak Bunun Kodunu Bilen Arkadaşımız Yardımcı Olabilir Mi Lütfen Acil Yardım Gerekiyor........
Senin lurelediğini biliyordur ve senin yanına gelmiştir, uniquenin değil.

Yanına ışınlanmadan öldürmüştür belkide? İlla yanına gidip kesmesimi lazım bi kod yazarak spawn olmuş olan uniqueyi despawn etmiştir. Öyle bi kod olabilir..

Sir Valek

Tanınıyorum
UnDeFeateD demiş ki:
Yanına ışınlanmadan öldürmüştür belkide? İlla yanına gidip kesmesimi lazım bi kod yazarak spawn olmuş olan uniqueyi despawn etmiştir. Öyle bi kod olabilir..
Öyle bi kod var evet(mobkill 1) ama o kodu kullanabilmesi despawn olacak mob'u seçmesi gerekli.

Maraschlee

_HLS_
Böyle bir kod var şahsen denedim gördüm fakat hatırlamıyorum hatırladıgım kadarıyla şu şekilde olması lazım
/movetounique MOB_CH_TIGERWOMAN
yada farklı bir şekilde biliyorum var denedim ama unuttum

Takımı
Besiktas
bendeki tum kodlar arsivini atabilirim. genis bir arsiv. pm atabilirsin

Lure yapan şahsı ihbar eden müzevir guild arkadaşları sağ olsunlar.. Kesin isim vermişlerdir de o şekilde ışınlanmıştır :)

Bu arada sweetCHIEF arkadaşım rica etsem o kod arşivini bana da atar mısın.. Bunu yaparsan gerçekten çok sevinirim tam ihtiyaç duyduğum bi zamanda imdadıma yetişirsin :)

Takımı
Besiktas
Bu mesaj DragonSlayer rumuzlu uyeden alinti yapildi
DragonSlayer demiş ki:
Bu arada sweetCHIEF arkadaşım rica etsem o kod arşivini bana da atar mısın.. Bunu yaparsan gerçekten çok sevinirim tam ihtiyaç duyduğum bi zamanda imdadıma yetişirsin :)
pm attim :muck:

ARKADAŞLAR DELİ OLUCAM SW DE UNiquleri lurelemişler bulamıyorum servera res atıcam 500 oyuncu var atamıyorum yardmcı olrmsnz nasıl gidicez unigin yanına

Yukarı Alt