Arkadaslar Dün Sunworld Vipte Char Satıyordum 60 tl ye Adamın Biri Ekledi.Konustuk Ve SonRa Extraloob Aracı oLursa oLur Dedi.Bende Kabul Ettim,Extraloob Cokluya Gırdı Ama Giren Kişi Konustugum Kısının Aynı Kısıymıs Bunu Ben Bılmedıgım Icın Adam Extrallob'un Fake Msnsını AÇıp Milleti Kandırıyor Benı EKlıyen ilk Kişi MSnsi: mailto:[email protected] Fake Olan Msn :[email protected]'dur Arkadaslar Benden Size Tedbir Sizide Ekler Alayım Der Falan Cokluya Bu aDAm Gırerse Aynı Kişidir KEndı Bılgınıze Dün Benım Charım Calındı.Sadece İtemleri ParaLarı Kurtarabıldım.Char Gıttı. :mad:

Extrallob Sahibinede 1 Sözüm waR Az Tedbir oLarak mıletı Kontrol ETsenızde Böle Şeyler oLmasa Tüm Emegim Boşa Gitti.

Takımı
Galatasaray
çok eski bir çalma numarasıdır bu 2008 de falan böyle yapmaya başladılar bende takas edeceğim zamanlar hep aynı kişi farklı bir msnsi ile çokluya girip sanki aracı kişi davranırdı ama hata birazda sende sanırım extraloob aracılık parası alıyor bankaya para yatırmadan aracılık yapmaz güvenli takas için her zaman elden takas etmeye ve elden char almaya dikkat edin msnden olmaz bu işler.

Takımı
Galatasaray
extraloob takas işlerinde MSN KULLANMAZ diye kaç kere dedik yahu geçmiş olsun

Yukarı Alt