arkadaşlar benm değerli bi abim kendisine bi site yapmış ve eksik yönleri yanlış olan yerlerini soruyor.ben pek anlamadığım için cevap veremedim.siz yardımcı olursanız sevinirim.site bu:http://www.barisadibelli.com/
şimdiden teşekkür ederim

site güzel amma velakin renkler faln birbirine çok karışmış.dier arklarında fikirlerini alman iyi olur ama :!:

Eğer arkadaşın haber sitesi yapmaya çalışıyorsa yanlış yerden başlamış. Dreamweaver ya da Frontpage ile yapılan siteleri güncel tutmak çok zordur. Çok büyük emek ister. Hele bir de haber sitesiysen...

- Site çok karışık olmuş. Renkler çok açık ve de göz yorucu olmuş.
- Fontlar da sitenin kalitesini iyice düşürmüş. "Verdana 12 px " kullanılabilirdi.

teşekkürler arkadaşlar.ben burda sitenin reklamını faln yapmaya çalışmıyorum.hatta extraloob un reklamını yapmaya çalışıyorum.abi ilk bana gelip sitem nası olmuş dediğinde ben pek anlamam ama bizim bi sitemiz var orda bu konudan anlayan çok iyi abilerimiz ve arklarımız var dedim.o da öyleyse onlara bi sorarsan sevinirim.teşekkürlerimide ilet dedi ve bu adam türkiyeyi çin dış politikasında dünya çapında temsil eden bi adam.yani böle bi kişiye ben sitemizi övüyorum ve kötü bişey yapmadığıma inanıyorum.beni yanlış anlamazsanız sevinirim,sadece sizden yardımcı olmanızı istedim.yardımcı oolan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
ayrıca kilidi açtığı için JasonWalker a

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
awwww çok kötü, bence bir templates alsın ve onu modifiye etsin hem daha düzenli ve albenili olur.

Wicked

Game Designer
beklersen bu akşam sana bir tane editlerim
yarınada yetişebilir
çünkü artık gece açıyorum kızıyorlar
akşam başlarım yarısına devamını bitmezse yarın sabaha hallederim

tabi istersen :wink1:

Wicked demiş ki:
yarınada yetişebilir

çok saol hacım ama boşver hiç uğraşma kendini yorma.değerli abimiz dediksede o kdr deil.boşver yorma kendini ama böle bi teklif yaptığın için çok teşekkür ederim ?!!!!!!...

Wicked

Game Designer
BrendiBelle demiş ki:
Wicked demiş ki:
yarınada yetişebilir

çok saol hacım ama boşver hiç uğraşma kendini yorma.değerli abimiz dediksede o kdr deil.boşver yorma kendini ama böle bi teklif yaptığın için çok teşekkür ederim ?!!!!!!...
rica ederim :D

ama gene bi editleme istersen yardımcı olurum herzaman

daha önce birkaç deneme yaptım

çok pis editlerim :mrgreen:

extraloob ana sayfasının bir tane denemesini yapmıştım kimse anasayfa değişsin demeden ben bunları planlıyordum
çok hoş olmuştu
ancak baktım ilker batırdı herseyi :mrgreen: iikide batırdı :D sallıyor ortalığı geri çekildim :D

ilker, jason, jigsaw ve bir kaç kişi professional ler onların yapması daha uygun
zaten bende deneme amaçlı yapmıştım :P

Jigsaw

Aileden
Blog hazırlasa daha iyi olurmuş. :) Blogu kendi hostuna taşıyabilir. Wordpress ya da Blogger tavsiye ederim.

Konu reklam içerikli değil, sayfa zaten ticari amaç gütmüyor ve kişisel bir site.

Jigsaw demiş ki:
Blog hazırlasa daha iyi olurmuş. :) Blogu kendi hostuna taşıyabilir. Wordpress ya da Blogger tavsiye ederim.

Konu reklam içerikli değil, sayfa zaten ticari amaç gütmüyor ve kişisel bir site.
teşekkür ederim yardımcı olduğun için.vet hiç bi art niyetim yoktu.bu siteyi size sorarken.sadece yardım istedim :)

bu siteyi düzeltmekle urasmasın direk yıkıp yenisini yapsın icinde ufak html scriptler var onlarada bazi özellikler eklesin asagıdaki kayan yazi onmause over özelligi yada still olstursun bitane dreamweaver la en iyisi eyer bu iise meraklıysa önce html den baslasın

Yukarı Alt