Hayallerin gölgesine bilmediğim bir yolda yuruyoru
Arkadaşlar benim windows cd yok aradım bulamadım cvp olarak windows cd si bul demeyin lütfen çünkü çok aradım bulamadım.

Asya dil paketi 230 Mb ne olur moderatörler biriniz link koyaiblirmi buraya 230 mb lık bi link lütfne acil ihityacım var hiç bi yere üye olamıyorum lütfne YARDIM!!!:( :!!&%&!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu arada arşivlenmemiş hali 512 mb - 230 mb falan değil yani...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3 part 484 mb her hangi bir link yok elimde upload edeceğim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İlk part'ın boyutu 200mb %85'i bitmiş , 6 dakikası kalmış .

85 kb'ile upload ediyorum 200mb'lık bir dosya 40 dakika falan sürüyor :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Denetim Masası >> Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler >> Başka dil ekleyin , Diller sekmesine tıkladıktan sonra , Doğu asya dilleri dosyaları yüklensin'in yanındaki kutucağa tıkla gelen uyarıya tamam'de. Uygula butonuna tıkla , cd'yi bulamadığını söyleyecek tamam 'de ve i386 klasörünü nereye indirdiysen orayı göster .

Bu arada dosyayıda indirme sadece lang klasörünü upload etsem yetiyormuş :mrgreen:

Kemalist demiş ki:
Denetim Masası >> Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler >> Başka dil ekleyin , Diller sekmesine tıkladıktan sonra , Doğu asya dilleri dosyaları yüklensin'in yanındaki kutucağa tıkla gelen uyarıya tamam'de. Uygula butonuna tıkla , cd'yi bulamadığını söyleyecek tamam 'de ve i386 klasörünü nereye indirdiysen orayı göster .

Bu arada dosyayıda indirme sadece lang klasörünü upload etsem yetiyormuş :mrgreen:
:):) Abi ya güldürdün vallahi beni yha ben o yüzden dedim zaten 230 mb diye u gelen uyarının üzerinde yazıyodu o yuzden öle demiştim tmm %21 di kapattım indireyi sen yeniden mi upload ediyorsun şuan?

Kemalist demiş ki:
Evet bu sadece 100 Mb 15 dakika sonra veririm linki :)
ama o dediğin gelen uyarıda 230 mb dio neyse indireyim bakalım olucak mı

ben sjsroyu oğrendim bugun daha öncedende ecsro bunlar çince yapımcıları ve offical siteleri bu yuzden uyelik laamıyorum yada şifre değiştiremiyorum aşka işimde oluo çince sitelerde halledemiyorum bu yuzden ...

Yukarı Alt