İD PW YAZIYORUM OUYUNU DENERKEN HEP DC YİYORUM BİR TÜRLÜ OYUNA GİREMEDİM COK ACİİLLL YARDI MEDERSENİZ SEVİNİRİMMMM

Bilgili bir kişi size en kısa sürede yanıt verecektir ama lütfen öncelikle başlığınızı ve mesajınızı düzeltin. Büyük harflerle yazmak forum etiğine aykırıdır. :oldie:

hayır sorun o değil denerken oyundan atıyor :S tam giriyor charı görmeden atıyor 10 girişin 9 u böyle :S

işini pm yoluyla bu bölümün moderatörleriyle halletsen daha iyi sonuç alırsın...

loader veya db bot zaten medi pk2 yi patchledikten sonra launcherdan giremiyorum do not recorded yazıyor serverlarda sürekli oyundan atıyor xp deykende böyleydi şimdi win7 yükledim hala böyle

__Neo__ demiş ki:
loader veya db bot zaten medi pk2 yi patchledikten sonra launcherdan giremiyorum do not recorded yazıyor serverlarda sürekli oyundan atıyor xp deykende böyleydi şimdi win7 yükledim hala böyle
Tam olarak dediğiniz anlaşılmıyor. Düzgün bir şekilde tekrar yazarmısınız ?

db bot ile veya loader ile oyuna girerken id ve pw yazıyorum bi süre denedikten sonra oyundan atıyor yani hiç char gözükmüyor . işletim sistemim xp kende böyleydi win 7 kurdum hala böyle yani bi çözemedim

Yukarı Alt