ben bu s-botta 3 clientte girme hatası alıyorum onu nasıl kapatıcam yani diger girdigim bilgisayarladan s-botu nasıl kaldırıp bu makinede login olucam lutfen yardım pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

başka türlü değiştirme imkanımız yokmu yani :(
ingilzice bilmiyorum çünkü eğer bana ingilizce metni yazcak biri varsa cok iyi olur :P

saalun arkadaşlar yardımınız için ben geçen shivaya msj attım ama ondan cvp gelemedi buyuk ihtimalle o resetledi sonra bizim arkadaş başka makineden girmiş olmadıgını düşünerek yine bu haldeyiz ve bir daha msj atmaya yuzum yok artık alım açılınca yeni bir accye yatırcam parayı :d

korayko demiş ki:
bu arada şifre değiştirerek yapmayı denedim olmadı :(
Botun diğer bilgisayardaki kullanıcı adı parola kısmını yanlış doldurun login olun yeşil status kısmında hata verecek sonra başka bilgisayardan deneyebilirsin... eğer tekrar çözülmez ise bildir... :thumbsup:

bu arada admin Shenden msj geldi bunun turkçe tercumesini tam oalrak yapabilecek biri varmı?

Hi mate,

I added you to the reset list (getting "a few" requests xD).
I'll keep collecting for maybe one more hour so Shiva does not have to look up every 5 minutes for a new reset.

Is it ok for you if I just PM you back when the reset happened?

Yukarı Alt