arkadaşlar yeni avrupa char acıcamda ne acsam diye düşünüyorum önerilerini bekliyorum çok acil...

oh be saolasın kardeş çok tşkrler valla 1 saattir lwl 10 oldum hala skılsız ve statsız dolaşıyodum saol

LibLibi demiş ki:
çok iyi bi cvp oldu yaw Rolling Eyes

yav hangi skıller açılcak bazıları sadece cleric rod la kullanılıyo fkt bana cleric rod elden çıkıncada kuallanıla bilecek skıller lazım fkt bhangileri oldugunu bilmiyom bi yardım etseniz Crying or Very sad

ben eu char vardı 24 lv 20 lv yapam dedım bardı noıse felan var birde movıng march(hızlı koşma) guclendırem dedım baktım 16 lv ya 20 lv olmadı hata 18 lv olmadı sonra adama sordum böle böle anlattı yaf bu eu larda fazla skıll acılmıo ii deıl detective kahvekeyfi

bnce wizard aç hem attackın ii olur hemde güçlü olursun bnm su an 17 lv wizard war we pvpde kendimden 3-4 lv yüksek axeleri öldürüorm hemde 2 cekiorm o yzdn wizard aç ama para istiosan daggger ac lv 20de mask skill bas sonra kır parayı dön köşeyi bnm lv 78 glavier onun sayesinde zengn oldu walla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TheMyth_ demiş ki:
en güzel oynamamak Razz
full str fire bowman (chinise) extraokk
bence full str fire degil cold bow
ben fire kasıyodum cold oldum
çünki!!!! 2-3-4 lü arrow combolar feci donduruyor dicekler potcu dondurmayan şeyy satıyor süresi choq kısa onun cold bow snow sheld bakımından %50 ilw feci bi şanş kullanıyor

dagger+bard cok seri kasıyor ve noise ile aggresiveler arasında bile piknik yapar gibi kasıosun cok rahat ben su an basladım parasıda var :lol: crossbow istersen crossbow ac 40tan sonra yaratıklar sana dalamaz bile ama pvpde dersen dagger

Yukarı Alt