ordaki darkborn yazısımı battı sana töbe töbe Aristocrats guildinin topiği burası onlar bişe demiosa sana laf düşmez sanırım

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Arkadaşlar Union alımları başlamıştır.Online süresi fazla olan ,aktif lvl 3 ve üstü guildleri unionumuza bekleriz.40+ char alımları devam etmektedir.Saygılarımla...

Dr.Hemlock demiş ki:
eyvallah saol da hayırlı olsun mesajımı misillememi anlamadım açıkçası.böle bir mesajın varsa git konu aç başlatma foreverından darkbönünden.

Özürlü Özürlü Mesaj Yazma

Adam Tebrigini Etmiş Gerisinden Sana Ne

whp

rank8
rallici33 demiş ki:
ordaki darkborn yazısımı battı sana töbe töbe Aristocrats guildinin topiği burası onlar bişe demiosa sana laf düşmez sanırım
Turk_Knight demiş ki:
_KaRaKaR_ Bidaha Bana Ks yaparsan Pk olurum Bunu bilmiş ol Sonra Dersin Tayfun carptı die :mrgreen:
ne bu yaa guild tanıtma yerimi sizin tartışma yeriniz mii? Başka yerde tartışın

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Turk_Knight demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:
eyvallah saol da hayırlı olsun mesajımı misillememi anlamadım açıkçası.böle bir mesajın varsa git konu aç başlatma foreverından darkbönünden.

Özürlü Özürlü Mesaj Yazma

Adam Tebrigini Etmiş Gerisinden Sana Ne
Özürlü mü.Başkalarının lafazanlığını yapma .Haddini bil terbiyesiz herif.Öle sanane felan sen kimsin lan zibidi.Yaşını bilde konuş.Ayrıca sana ne battı.Ortalığı karıştırma sıçarım ağzına it herif.Ayrıca KaRaKaR la bir derdin mi var senin baban yaşındaki adamlada öle tayfun çarptı felan kimsin sen lan.Adamı delirtme.

muratko193

Öğretiyorum
Kardes Bosver Bulasma Zaten Hangi Baslıga YAzdıysa Konusundan Saptı Gitti Baslıklar.. Exclamation Exclamation

hayırlı olsun ve tebrikler inş daha iyi yerlerede gelirsiniz.

aldırma sen modlar bi el atarlar gene , her konu amacından sapıyor.

tekrar kolay gelsin extraokk

he bu arada guildimiz Aristocrats yüzde 40 olmuştur kısa bir süre sonra lwl 5 olacağız herkese ii kasmalar....saygılarımla extrabeer

Yukarı Alt