Tauriel

Öğretiyorum
İyi Günler hepinize arkadaşlar.Evet Başlıktada yazdığı gibi Arap ırkı hakkında hiç olmadığı kadar kesin bilgilere ulaştım.Neredeyse 3 Senedir Arap Irkı geldi gelcek Diye Söyleniyor bu konu hakkında yüzlerce Konu açılıp soru sorulmuştur.Şimdi Size bu konu hakktında Yabancı sitelerden Araştırdığım ve edindiğim bilgiler aktaracam.
Şuan Bildiğiniz üzere Bir Event var Herkeze Pre,Ped,exp,reserve vs scrollar veriliyor.Eminim benim gibi herkez bu event bitmeden bir sürü üyelik alıp char açmıştır.İleriki zamanda 0 dan char açarsam pre ped im olsun falan diye.Şimdi Düşünün bi eğer bu event bitnce ne olacak oyuna 0 dan başlamış yeni öğrenen playerlar pre olmadan reservesi falan kasmaya çalışacak ama daha onceden açılmış Onbinlerce Charda pre reserve ping scroll olacak Bu yuzden Oyunda çok buyuk sorunlar ortaya çıkacam işte tam bu konuda ortaya arap ırkı giriyor.Okuduğum yabancı forumlardan ve yorumlarda çıkardığım sonuçtan.
Bu event bitdikten sonra Fazla bir zaman geçmeden arabian ırk gelecek.Ama başlarken herhangi bi pre ve reserve vs event olmucak tabi herkez arap ırkı merak ettiği için eu charları çin charları bırakcak ve tabi bu charlarda olan accoun blond preler rezerveler arktarılmıyacak.:) Bu yuzden Tam bu event bitince Çok kısa bir sürede Oyuna eklencek.Hatta Şuan bile Çoğu pvp de Bağdat map var.
BİR TEŞEKKÜR HİÇ FENA OLMAZ :D

Tauriel

Öğretiyorum
Konuyu alnti yaptğmı soyleyen arkadas o konunun bi linkini atta gorelim aynimi

imzam alıntı doğru ama ta 2008de forumdonanim haberde bi yorum atan kullanicidan aldim extraloob dan almadim lemonate

abdullah338 demiş ki:

imzam alıntı doğru ama ta 2008de forumdonanim haberde bi yorum atan kullanicidan aldim extraloob dan almadim lemonate

abdullah338 demiş ki:

Yazdigimi tekrar oku, nasil bunu cikardin o yazidan?

Tauriel

Öğretiyorum
Kusura bakma yanlış anlamışm sıkıcı bir felsef dersinin ortasndymda

Yukarı Alt