Çok sağol abi , inş. 14 Haziran günüde senin hayallerin gerçek olacak :muck:

extraloob demiş ki:
BitterSweet demiş ki:
||| Anti-Captcha Üyelik Alımı ||| [ AÇIK ]

Arkadaşlar sizleri yeni çıkan program ile selamlıyorum, bu program Sbot ile otomatik oyuna girme programıdır. Sitesi http://forum.anticaptcha.de dir. :arrow: Üyelik alımı açıktır. Hemen anlatım'a geçelim. :kalp:

Üyelik Alımı: AÇIK
Offical Site: http://forum.anticaptcha.de

Saygılarımızla,

uuuuu işte budur çok teşekkürler hacım güzel topic olmuş :muck: :kalp: :beer:

Teşekkürler abi :muck: :kalp:

bence buda sbot gibi olacak 3-5 tane alın , sonra satarsınız :P benden söylemesi :muck:

registere basıyorum ama dediginiz kuralları onaylamanın oldugu sayfa gelmiyo acaba uyelikler tekrar kapandımı ondanmı acaba cunku registere absınca o sayfa bos bir sekilde ekrana yansıyo

Başlıkta uyelik alımları açık demişiniz ama be ne zaman siteye girsem kapalı diyo bence konu başındaki uyelikler acık yazısını degistirsen doğru bir hareket olur cunku heseferinde o yazıya bakarak site giriyom ve şu ana için kapalı yazısı geliyo siteden iyi çalışmalar....

ilker84 demiş ki:
Başlıkta uyelik alımları açık demişiniz ama be ne zaman siteye girsem kapalı diyo bence konu başındaki uyelikler acık yazısını degistirsen doğru bir hareket olur cunku heseferinde o yazıya bakarak site giriyom ve şu ana için kapalı yazısı geliyo siteden iyi çalışmalar....
Sbota auto-log in geldi zaten gerek var mı bundan almaya?

Benim anlamadığım şey Sbot a gelen autologin kalkıcak mı yoksa Sbotdaki duracak bide bu yeni gelen mi olacak?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu zati 3-4 aydır var ve 1 aydır paralı olarak satılıyor...

Yukarı Alt