Takımı
Seçiniz...
Arkadaşlar bu konuyu açmadan önce çok düşündüm efkarlandım ve içimdekileri yazma kararı aldım yoksa patlıycam.
Arkadaşlar babam net bir şerefsiz karakteriz halsiyetsiz bir adam, içkici ve ayyaş çekinmeden yazıyorum bunları işte çalışmaya g.tü sıfır sürekli yicek ve yatıcak tekrar söylüyorum halsiyetsiz bir adam ve annemin gözümün önünde acı çekmesini görmeye dayanamıyorum. Yıl başından bir ay önce tekme tokat kavga ettik ağzımı yüzümü s.kti annemi ozaman boşanmaya ikna etmiştim ama şimdi olmuyor yani sene sonu geldi okullar bitiyor ben bu sene üni gidicem anneminde ayrılmasını istiyorum yoksa hasta olup ölücek ya da bu o. çocugu bir gün içip dövücek yani ben yokken korkuyorum annem dünyanın en iyi kadını ve en saf kadını sürekli çalıştığı didindiğini bu halsiyetsize kaptırıyor ve annemi boşanma konusunda ikna edemiyorum artık en son çare yo o ya da ben diye res çekicem aklıma hiç bir şey gelmiyor yardım edin.

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Üniversiteye gidince anneni yanına alıp yaşaman çözüm olabilir mi , umarım çözülür problemin

Ahmet bence onu burda değil ilk eşine dostuna sor. Ayrıca sana ister bi teyze oğlu tavsiyesi ister sıradan bir insan tavsiyesi eğer bir insanın vazgeçilmezi olmak istiyorsan ilk önce o insanın vazgeçilmezlerinin vazgeçilmezi ol. Ki zaten öylesin sen gidip teyzene anlatsan yaşananları sana en doğru yolu göstereceğine eminim. He ne kadar hoşuna gider gösterdiği yol bilinmez ama ayrılmak o kadar kolay değil. En son çare o dediğin.

Takımı
Besiktas
İkna edebileceğini şuan için sanmıyorum ama üniversiteye gidersen annenide yanına alır yeni bir düzen kurabilirsiniz.Aslında edilecek pek laf yok şuan içinde bulunduğun durumu tahmin edebiliriz sadece herkese hayatta bir zorluk veriliyor bunları verende oturduğu yerden keyifle izliyor herhalde neyse sen kendine her zaman hakim ol sinir zihninin önünü kapatmasın en kötü zamanda bile mantığını elinden bırakma.Buraya yazmış olman sadece paylaştığın için içini rahatlatır ama alacağın çözüm önerilerinin hiç biri senin bulacağın çözümden daha iyi olamaz bu durumu yaşayan ve en ince ayrıntılarına kadar içinde olan sensin ve zamanı gelince çözeceksinde.

Takımı
Seçiniz...
Kemalist demiş ki:
Annen çalışıyor mu ?
Annem çalışıyor hatta çalıştığı konfeksiyon atölyesinde usta başı maaşı 1500 lira dahada arta biliyor yaşadığımız şehirde bu para çok çok iyi hayat burda çok ucuz.

Florensia demiş ki:
Ahmet bence onu burda değil ilk eşine dostuna sor. Ayrıca sana ister bi teyze oğlu tavsiyesi ister sıradan bir insan tavsiyesi eğer bir insanın vazgeçilmezi olmak istiyorsan ilk önce o insanın vazgeçilmezlerinin vazgeçilmezi ol. Ki zaten öylesin sen gidip teyzene anlatsan yaşananları sana en doğru yolu göstereceğine eminim. He ne kadar hoşuna gider gösterdiği yol bilinmez ama ayrılmak o kadar kolay değil. En son çare o dediğin.
Burada sormamın sebebi buradaki insanlarla hergün yüz yüze bakmıyorum ve burada mantıklı insanlar var genelde bunu arkadaşlarıma ya da dostlarıma anlatsam bana bakışları değişebilir diye düşündüm.

CezaAlp demiş ki:
Eviniz kiramı , eğer değilse kimin üzerine ?
Pederin üstüne.

Annemin ayrılacağı yok onu anladım artık kendimi kurtarmaya bakıcam bu evden.

Takımı
Galatasaray
Bir daha yaşanırsa öyle bir olay polis çağır

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Ahmet kardeşin var mı ? Ayrıca annenin vazgeçilmezi zaten sensin , annen senin için fedakarlık edip katlanıyor o adama . Malesef sen üniversiteyi bitirip elin ekmek tutana kadar da devam edecek bu durum . O süre zarfında Mehmet'in dediği gibi akrabalarından yardım alman en mantıklısı .

Üniversiteye başlar başlamaz işe gir. Kendi ipini eline al, ondan sonra bak bakayım annenin kararı değişiyor mu değişmiyor mu. Seni düşündüğü için ayrılmıyordur.

Takımı
Besiktas
Annen sadece senin için sabredip dayanıyor emin ol. Anneni ikna etmene bile gerek yok zaten o kadın ikna olmuş epey zaman önce. Akrabalar tek çözüm.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Annem bu evin içini akrabalara anlatmayı sevmez daha önce birçok kez oldu bu olaylar, çok ciddi bir şey olduysa amcam gelir konuşur gider bir insanın huyundan vazgeçmesi çok zor herkesin bildiği gibi. Vardığım karar uni'yi ve askerliği bitirip eve ekmek getirmem o zaman kendi ayaklarımızın üstünde dururuz belki.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Annem bu evin içini akrabalara anlatmayı sevmez daha önce birçok kez oldu bu olaylar, çok ciddi bir şey olduysa amcam gelir konuşur gider bir insanın huyundan vazgeçmesi çok zor herkesin bildiği gibi. Vardığım karar uni'yi ve askerliği bitirip eve ekmek getirmem o zaman kendi ayaklarımızın üstünde dururuz belki.
En mantıklı karar bu zaten hacım , annenin şu an ki maaşı kira verip öğrenci okutup geçindirmeye yetmez. Sen bir işe girdikten sonra kararlar daha iyi , daha özgürce verilebilir.

Niye faydası olmaz ya ne işe yarıyor o zaman polis,hak,hukuk bana sorarsan direk bir karakola git durumu anlat bir daha olursa da direk çağır polisi. Sonra da boşansın gitsin buna baba denmez eğer dediğin gibiyse ben çok severim babamı ama böyle bir şey yapsa ve 1 kere değil sürekli yapsa o bitmiştir benim için. Akrabalar falan ne yapsın iş karakterde, insanın içinde varsa o öyle gider bence. Paranız geçinmeye de yetiyor madem üniversiteni oku annen çalışıyormuş sen de bitirince kazanmaya başlarsın güzel güzel yaşarsınız.
Baban ile ilgili dediklerimi yanlış anlama anlattıkların üstünden yorum yaptım.

Önemli olan para meselesi , evde onların üzerine değilmiş. Üniversitede çalışmaya kalksa alacağı parada belli , alcağı parada kiraya gidecek.Burs çıkar KYKdan belki.
Bilmiyorum ya valla zor işin :!!&%&!

Yukarı Alt