bu konu daha önce ele alındımı bilmiyorum ama ben bi sorim
anketi extraloob taki üyelerin hangi serverde oynuyorlar oylaması yapalımmı ?
hangi server yogunlukta oldugunu ögreenelim

bunu benden daha iyi bilgisi olan lar için sunmuştum onlar daha kolay yapar
bi kaç tıklamaları yeterli oluyor

Aslında üyelere de anket yapma yetkisi verilebilir ama tabi son söz adminlerin kahvekeyfi
Yoksa hangi serverda oynuyorsunuz diye duyuru / globaal bir anket yapmaya gerek yok bence , üyelerde yetki olsa isteyen off topicte anket açabilirdi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
üyelere anket hakkı verilmez lakin eğlence olsun diye bu haftasonu anket hakkı verelim bakalım ne oluyor görün Razz

Dark_Lord_ demiş ki:
Aslında üyelere de anket yapma yetkisi verilebilir ama tabi son söz adminlerin kahvekeyfi
Yoksa hangi serverda oynuyorsunuz diye duyuru / globaal bir anket yapmaya gerek yok bence , üyelerde yetki olsa isteyen off topicte anket açabilirdi.
uyelere anket hakki werilmesi bencede guzel olurdu ama ole gerekli gereksiz sacma sapan anketler acilmadigi surece.zirt pirt anket acilirsa isin tadi kaciyo ama bikere denense anket yetkisi herkeze werilse guzel olurdu bence eger sacma sapan seyler ortaya cikarsa yetkiler geri alinabilir.tabi bu benim dusuncem :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Üyelere anket hakkı verilmesi hiç doğru birşey değil...Çünkü bir kere denedik ve saçma sapan anketler ortaya çıktı...Lakin herkesin görüp emin olması için Okanın da dediği gibi bu haftasonuna özel böyle birşey yapılabilir...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım sende uygun görürsen haftasonu anket hakkı verelim Idea

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Uygundur hacım deneyelim,faciayı görelim... Razz

Hemen bir global saplayayım,gençler hazırlansınlar... Wink

pfffffff

Aileden
al sana global,bu hafta sonu (pazar günü) saati belirleyin ve hakkı verin banada bildirin ama :lol:
ben denetlerim canlarım.

Yukarı Alt